wowmom

Не перші враження про туш L'Oreal Panorama! Чи змінилася моя думка за два місяці користування?!

Не перші враження про туш L'Oreal Panorama! Чи змінилася моя думка за два місяці користування?!
Не перші враження про туш L'Oreal Panorama! Чи змінилася моя думка за два місяці користування?!

Привіт, красуні

Ще в лютому, я отримала на тестування туш L'Oreal Panorama, і вона мені з першого використання дуже сподобалася. Звісно, відгук на туш треба писати майже одразу, тому що ніхто не буде чекати місяці, поки ти як слід все протестуєш, і виявиш всі "підводні камені" новинки. Тож, не можна сформувати дійсно правдиву думку про засіб, опираючись лише на перші враження, тому що туш, яка, наприклад, прекрасно вела себе в перші дні, може через місяць почати осипатися, або може змінити консистенцію та запах, та і взагалі може засохнути передчасно.

Але зараз, коли я активно користуюся L'Oreal Panorama вже два місяці, я можу точно сказати, чи дійсно вона настільки класна, як про неї говорять.

Не перші враження про туш L'Oreal Panorama! Чи змінилася моя думка за два місяці користування?!

Щіточка у цієї туші доволі зручна, оптимального розміру, та має форму ялинки. Дуже зручно промальовувати вії у внутрішніх куточках, але самі щетинки, як на мене трохи гоструваті. З однієї сторони, це добре, адже вони добре прочісують волоски, з іншого боку - можна випадково заїхати собі в око, і отримати не самі приємні відчуття.

Але як же мені подобається, як працює L'Oreal Panorama! В мене від природи досить не погані вії, але вона їх робить дуже довгими, розділеними, і об'ємними.

Навіть після двох місяців регулярного використовування, вона, як і в перший день, чудово фарбує, і, головне не осипається. Не відбивається ні на верхньому, ні на нижньому повіці.

Змивається туш без проблем теплою водою.

Отже, мої красуні, туш дійсно класна! Вже два місяці, майже кожного дня, я отримую задоволення, коли фарбую вії, і тішуся чудовому результату.

Сміливо можу рекомендувати L'Oreal Panorama всім, хто шукає класну туш в мідл-сегменті.

Дякую за увагу 😘