дика яґіда

синій бальзам, незручна тара, плотна тестура, але мені сподобалось LAPUSH Манго+Ментол

синій бальзам, незручна тара, плотна тестура, але мені сподобалось LAPUSH Манго+Ментол

прочитала відгуки про бальзам і мій відгук буде відповіддю на всі інші)

1. незручна тара. так, раніше лапуш бальзами були в стіках, але їх вирішили переробити на баночні і зменшити асортимент з 5ти до 3х. я викорстовую бальзам як домашній варіант, після вечірнього догляду. лопаткою або пальчиком наношу щедро. із собою брати незручно, для бокового кармана ця банка прям завелика(

2. тверда текстура. тут як пощастить, у мене тестура і не м'яка і не тверда. все залежить від замісу на виробництві, мені пощастило.

3. ментол та манго. дійсно, ментол трошки пощипує губки в перші пару хвилин наесення. авжеж не зрівняється із кармексом, такий собі український аналог. від манго тут має бути запах, але він не виражений. зовсім. губи не збільшуються(( це вам не майбелін duck plump

4. колір. губи синіми не стають, але просто цікаве таке рішення)

вердикт - враховуючи фактор удачі і замісу можна обрати цей бальзам як на "спробувати". він цікаво виглядає, баночку потім можна використовувати повторно для дорожніх кремів, наприклад. склад бальзаму хороший, багато натуральних компонентів. зволожує добре, підійде як маска для губ на ніч.

рекомендую, якщо у вас лежить душа до цього бренду і до синього кольору)

синій бальзам, незручна тара, плотна тестура, але мені сподобалось LAPUSH Манго+Ментол
синій бальзам, незручна тара, плотна тестура, але мені сподобалось LAPUSH Манго+Ментол