Lytvynenko

Тестую два SPF BABE | Трохи інформації про соціальний проєкт

Тестую два SPF BABE | Трохи інформації про соціальний проєкт

Щороку другого понеділка травня відзначається Всесвітній день меланоми, головною метою якого є привернути увагу до ранньої діагностики та профілактики меланоми – одного з найнебезпечніших видів раку, що розповсюджується через лімфу і кров майже в усі органи.

За останні 40 років в світі в середньому кількість захворювань на меланому збільшилася на 15%.

День меланоми в Україні – це щорічна соціальна акція безкоштовних оглядів, задля виявлення меланоми та інших злоякісних новоутворень шкіри на ранній стадії.

І ці дні уже стартували! В кінці квітня моя родина уже скористалася можливістю безкоштовно пройти дерматоскопію родимок. Гугліть перелік клінік у ваших містах, що долучилися до важливого проєкту! І записуйтеся на перевірку, це важливо!

На прийомі спеціаліст оглядає шкіру, перевіряє плями та родимки візуально та за допомогою пристрою, зображення родимок виводиться на екран. Дає рекомендації та заключення про наявні утворення на шкірі.

Тестую два SPF BABE | Трохи інформації про соціальний проєкт

Babe Laboratorios - іспанський бренд, що класифікується як дерматокосметика.

Гортайте фото, якщо цікаво ознайомитися з текстом)

Тут важлива інформація про симптоми, коли треба звернути увагу на утворення, наглядні приклади для самодіагностики, загальна інформація про ультрафіолет та УФ-індекс, корисні поради та трохи статистики.

Cонцезахисний суперфлюїд ВВ SPF 50 з тонувальним ефектом.

Консистенція: молочко з пігментом бежевого кольору. Текстура легка і приємна, проте важко виміряти кількість нанесення (2 пальці).

Аромат: квітковий, відчутний, проте не такий різкий, як другий.

Відчуття на шкірі: флюїд моментально вбирається, спочатку дає затемний відтінок шкірі, проте швидко адаптується і виглядає природно. Проте акне, плямки тощо не перекриває. І для мене тон у уьому сонцезахисті втрачає сенс. Має сяючий фініш. На телефоні не відбивається відтінок, проте вологий слід залишається. Шкіра не липка, однак волога і зволожена.

Склад:

  1. AQUA: розчинник, який утримує і розподіляє інші компоненти.
  2. DICAPRYLYL CARBONATE: емолент, який надає шкірі гладкість та м'якість.
  3. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE: хімічний фільтр UVB.
  4. PROPANEDIOL: зволожувач, який забезпечує вологу шкіри.
  5. DIBUTYL ADIPATE: емолент, який допомагає зберігати вологу в шкірі.
  6. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE: хімічний фільтр UVA.
  7. ETHYLHEXYL TRIAZONE: хімічний фільтр UVB.
  8. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE: хімічний фільтр UVB та UVA.
  9. C20-22 ALKYL PHOSPHATE: емульгатор, який допомагає змішувати компоненти водної та олійної фаз.
  10. CI 77891 (Titanium Dioxide): фізичний фільтр UV.
  11. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES та HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES: емоленти, які надають шкірі м'якість та гладкість.
  12. C20-22 ALCOHOLS: емульгатор, який допомагає зберігати стабільність емульсії.
  13. BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL: хімічний фільтр UV.
  14. SODIUM HYALURONATE: зволожувач.
  15. CARNO-SINE: антиоксидант.
  16. TOCOPHEROL: вітамін Е, антиоксидант.
  17. CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE: поверхнево-активна речовина.
  18. 1,2-HEXANEDIOL: розчинник та консервант.
  19. CI 77492, CI 77491, CI 77499 (Iron Oxides): пігменти.
  20. XANTHAN GUM: загуститель.
  21. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6: стабілізатор емульсії та загуститель.
  22. PARFUM: ароматизатор.
  23. BHT: антиоксидант.
  24. SODIUM HYDROXIDE: регулятор pH.
  25. O-CYMEN-5-OL: консервант.
  26. CITRIC ACID: регулятор pH.
  27. t-BUTYL ALCOHOL: розчинник та консервант.

Цей СПФ містить як хімічні, так і фізичні фільтри UV для захисту від шкідливого випромінювання. Як нового, так і старого покоління. Не найгірший варіант, але і не мій ідеал.

Сонцезахисний матуючий суперфлюїд SPF 50 з ніацинамідом.

Для жирної та комбі шкіри..

Консистенція: молочко білого кольору, з легкою текстурою, дуже сподобалася, але виникає складність виміряти кількість нанесення (2 пальці).

Аромат: яскравий, якийсь квітковий. Занадто активний у такому продукті.

Відчуття на шкірі: шкірою вбирається моментально, залишається легке сяяння, як зсередини. Шкіра не липка після флюїду, а досить мʼяка та оксамитова. Проблеми скочування засобу у мене не було, проте протягом дня сильно відбивалася туш з нижніх вій, чого з іншими кремами до цього не було.

Склад:

  1. AQUA (вода): розчинник, який утримує і розподіляє інші компоненти.
  2. DICAPRYLYL CARBONATE: емолент, який надає шкірі гладкість та м'якість.
  3. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE: хімічний фільтр UVB.
  4. PROPANEDIOL: зволожувач, який забезпечує вологу шкіри.
  5. SILICA: відбивач UV, допомагає відбивати та розсіювати сонячне випромінювання. Фізичний фільтр.
  6. NIACINAMIDE: форма вітаміну В3, яка може допомагати в зменшенні почервоніння та підвищенні бар'єрної функції шкіри.
  7. DIBUTYL ADIPATE: емолент, який допомагає зберігати вологу в шкірі.
  8. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE: хімічний фільтр UVA.
  9. ETHYLHEXYL TRIAZONE: хімічний фільтр UVB, який забезпечує додатковий захист від сонця.
  10. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE: широкоспектральний хімічний фільтр UV, захищає від UVB та UVA випромінювання.
  11. C20-22 ALKYL PHOSPHATE: емульгатор, який допомагає змішувати компоненти водної та олійної фаз.
  12. C20-22 ALCOHOLS: емульгатор, який допомагає зберігати стабільність емульсії.
  13. BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL: фізичний фільтр UV, який захищає від UVA та UVB випромінювання.
  14. CARNO-SINE: антиоксидант, який може допомагати в захисті від оксидативного стресу.
  15. TOCOPHEROL: вітамін Е, антиоксидант, який допомагає в захисті від вільних радикалів.
  16. PARFUM: ароматизатор.
  17. CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE: поверхнево-активна речовина, яка допомагає в розподілі та змішуванні компонентів.
  18. 1,2-HEXANEDIOL: розчинник та консервант.
  19. SODIUM GLUCONATE: регулятор pH, який може покращити стабільність формули.
  20. XANTHAN GUM: загущувач, який допомагає створити консистенцію крему.
  21. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6: стабілізатор емульсії та загуститель.
  22. BHT: антиоксидант, який допомагає в захисті від окислення.
  23. SODIUM HYDROXIDE: регулятор pH.
  24. O-CYMEN-5-OL: консервант.

Тут змішаний склад, із хімічними та фізичними фільтрами, нового та старого покоління. Мені це не дуже подобається.

Розчинники Propanediol і Dibutyl Adipate можуть викликати подразнення, треба бути обережними.

Але за ніацинамід у складі - респект. Він ще й не надто низько у списку компонентів.

"Дні меланоми" вкрай важливі для нагадування про серйозність такого захворювання, як рак шкіри, а можливість пройти безкоштовну діагностику у клініках вашого міста - дуже цінна! Скористайтеся цією нагодою!

Шукайте перелік клінік, які проводять таку ініціативу)

А щодо сонцезахистів від BABE, то іх використання мені було цікавим та я не можу сказати, що ці два продукти мені підійшли.

Babe Laboratorios Super Fluid Color SPF 50 не перекриває почервоніння та майже не вирівняв тон. Має надто сяючу текстуру та містить фізичні фільтри та фільтри старого покоління, що мені наразі не цікаві.

З плюсів: ступінь захисту високий.

Babe Laboratorios Super Fluid Color SPF 50 для моєї жирної шкіри був комфортним, добре матував, проте не пересушив шкіру. Тут також фільтри змішані, нового та старого покоління.

З плюсів: ступінь захисту високий, матує.