Mariya Trofimova

Hollister Wave for Her мій літній ранок у флаконі

Hollister Wave for Her мій літній ранок у флаконі

Я маю правило, не брати повнорозмірні флакони, ніколи не допиваю їх до кінця. Але тут я зробила виключення. По акції 30 мл коштували 340 грн і упустити такий шанс - блюзнірство.

Мені ці парфуми нагадали літо 2013 року. 5 година ранку, ми з собакою виходимо на прогулянку. Трава вкрита ранковою росою, сонечко вже у всю пробивається між пишними кленовими кронами, навколо — ні душі. Я насолоджуюсь ще прохолодним літнім повітрям, дивовижний, майже солодкий аромат літнього ранку. А собака бігає по мокрій траві та копає ямки, брудна наче з болота, але щаслива. Ми щасливі. Такі безтурботні та чудові часи.

Щось я трохи відволіклась, тому ближче до справи.

Початкова нота: Айва, Карамбола, Листя Чорної Смородини

Нота серця: Гібіск, Мак, Орхідея

Кінцева нота: Сонячні ноти, Кришталева Амбра, Сандал

Піраміду зібрали гарно, композиція звучить дуже цільно, добре чую кислу айву та легку трав'янистість, а карамбола додає цьому коктейлю тропічності. На літо краще і не придумати.

Не очікуйте тут якоїсь дивовижної багатогранності, він монотонний, лише трошки солодкуватий.

Ніяких драм та жертв, просто освіжаючий коктейль з кислинкою та квітковою базою.

В цій простоті є щось чарівне, по доброму наївне. Стійкість в нього слабенька, години 4-5, тому поливайтесь ним собі на радість, ціна більш ніж дозволяє.