Skomska Olya

Парфумований спрей для тіла та волосся "Піна колада"

Парфумований спрей для тіла та волосся "Піна колада"
Парфумований спрей для тіла та волосся "Піна колада"

Ми вже з вами знайомились із брендом BIOselect® , коли робили розпаковку: https://club.makeup.com.ua/post/36884/ .

Я обрала для себе парфумовани спрей для волосся і тіла з ароматом «Піна колада» - а все чому?) звісно , бо там є кокос🥥

З приводу пакування та вартості:

Бачимо пластиковову бутилочку об'ємом 100ml.

Вартість - 495грн.

На ній розміщена наклейка із необхідною інформацією , та логотип бренду у вигляді стилізованого золотого дерева.

Парфумований спрей для тіла та волосся "Піна колада"
Парфумований спрей для тіла та волосся "Піна колада"
Парфумований спрей для тіла та волосся "Піна колада"
Парфумований спрей для тіла та волосся "Піна колада"

Засіб розпилюється за допомогою дозатора, який щільно закривається прозорою кришечкою .

Дозатор розпилює рівномірно , не плюється та не витікає, зручно розпроділяється.

Аромат по опису має містити в собі нотки апельсину , та акценти кокосу .

Перша асоціація:

При відкритті і першому пшику - я спочатку відчула спиртову віддушку😣

Буквально на пару секунд, після цього мене огорнув дуже інтенсивний , теплий, солодкуватий аромат, навіть трішки задушливий.

Особисто я спочатку не відчула ні апельсину, ні кокосу - для мене був аромат ніби східних прянощів, коли в спеку йдеш по базарчику на острові, відчуваєш розкалений асфальт і стоять палатки, в яких продають багато прянощів - і цей аромат на стільки інтенсивний, що паморочиться в голові.

Через годину я вже не відчуваю даних запахів, лише коли близько підношу пасмо волосся, або руку до обличчя.

І на волоссі аромат досі грає прянощами , а на шкірі віддалено віддає нотками соковитого апельсину.

Під кінець дня аромат ледь відчутний , але досі тримається і саме в цей період я відчуваю нотки кокосу.

Запах дуже приємний, теплий , солодкий , але не занадто .

На ранок - аромат на мені зникає. Потрібно знову поновити .

Також виробник зазначає, що засіб засіб збагачений кокосовою олією, що надає зволожувальну і живильну дію на шкіру і локони.

Але в складі на першому місці Alcohol Denat і я хвилююсь , чи з часом саме даний компонент не нашкодить🧐 Адже він може стягувати шкіру , та пересушувати волосся. Наразі протягом тижня використання - я не відслідковувал дані зміни , але буду уважна.

Що ще хочу відзначити - аромат досить теплий та інтенсивний.

Я використовувала його в період дощів і мені подобалось , як він відкривається , та був досить комфортним .

На вихідних погода змінилась, на вулиці стало тепло, я не аналізуючи дані зміни , як завжди зібралась , пшикнулась даним спреєм і поїхали гуляти в гідропарк.

І от поки я їхала в машині - аромат в теплі мене на стільки душив, що мене почало нудити 😟

Я і так схильна періодично закачуватись в транспорті. А тут буквально на перших хвилинах.

З приємних моментів - я все ж отримала комплімент з приводу аромату.

Була в театрі. Після закінчення вистави, до виходу, було велике скупчення людей , та подружка стояла близько, позаді мене.

І говорить: - в тебе так приємно пахне волосся ( при тому, що я пшикала ще зранку, а це вже було близько 21:00) .

Тобто даний аромат для власника майже не відчутний, але є певний приємний шлейф, які відчувають оточуючі і він досаттньо комплементарний.

Висновки :

🔶красива, компактна бутилочка

🔶зручний дозатор

🔶веганськаформула, не тестувалося на тваринах

🔶аромат стійкий, цікавий

🔶економний, адже завдяки інтенсивності запаху достатньо лише декілька пшиків.

🔶даний аромат для любителів солодких запахів

🔶я б з досвіду рекомендувала його використовувати на холодну погоду