Валерія Гуренко

Спреї Victoria’s Secret – моя особиста магія

Спреї Victoria’s Secret – моя особиста магія

Всім привіт! Це обіцяна друга частина про мою колекцію ароматів Victoria's Secret.

Посилання на першу частину:

https://club.makeup.com.ua/post/33837/

Ще маю два спрейчики PINK, чи потрібно про них також зробити допис?🤔

Я дуже люблю усі свої спрейчики і хочу поділитись з вами, можливо хтось давно шукав щось подібне і завдяки моєму допису нарешті знайде🥹

Отримала цей аромат в подарунок, без затесту.🔥 Спочатку він мені не дуже сподобався, але я не розуміла , що саме дає ту нотку, яка мені не подобається. Через деякий час користування я стала все більше закохуватись у нього. Користувалась ним восени і якраз на теплу ранню осінь це ідеальний аромат. Вершковий, ніжний, з зацукрованими бобами тонка, ванільною орхідеєю та теплим сандалом.

Сандал я не дуже полюбляю, тому спочатку мені не дуже зайшов цей спрейчик.🥲

Хоч він і солодкий, але стійкість не дуже хороша, приблизно 2-4 години на шкірі, на одязі довше, але відчувається просто солоденький аромат, а не такий, як тільки з пляшечки.😔

Якщо порівнювати з Bare Vanilla класичної колекції, то цей міст відрізняється доволі сильно, він менш солодкий і має особливу нотку, в той час, як Bare Vanilla класичної колекції просто ванільний та солодкий.💫

Якщо б аромат потрібно було описати кольором то це був би помаранчевий, теплий, не дуже яскравий, в сторону темнішого, для мене саме такого кольору тепла осінь.🍂

Моя оцінка 8/10

Вже декілька років назад купила цей аромат. Чула його багато на кому і сподобався, бо подібного в мене ще ніколи не було, але дуже хотілось.🔥

На жаль, мені ніде не довелось послухати всім відомий Lost Cherry, тому я не можу порівняти з цим спреєм ніяк😔

Цей аромат це вишневий вибух. Він дуже смачний та спокусливий.
Сексуальна, соковита, зухвала вишня в обрамленні рожевих пелюсток та ніжного мускусу. В міру солодкий та є трішки свіжості, дуже приємний.🍒

Він викликає в мене настрій літнього вечора, коли вдягнула легеньку довгу літню сукню і з коханим прогулюючись під захід сонця по Хрещатику розмовляєш про щось своє, спокійна літня атмосфера, приємне тепло.☀️

Може здатись що цей аромат ідеальний – так і є! Але є одне але, це стійкість, напевно це найменш стійкий міст Victoria’s Secret який в мене тільки був. Вивітрюється він десь за пів години-годину і відчувається лише трішки на тілі, але потрібно близько підходити і принюхуватись. На волоссі та одязі стійкість теж погана, максимум дві години відчувається, а потім не залишається і згадки про нього.😢

Сам аромат для мене 10/10, але стійкість 3/10😢

Який аромат зацікавив вас більше? Який хотіли б спробувати?❤️