Валерія Гуренко

Спреї Victoria’s Secret – моя особиста магія

Спреї Victoria’s Secret – моя особиста магія

Привіт! Хочу зізнатись, в мене залежність від усього, що гарно пахне🥲 тому у мене є багато парфумів, спреїв, лосьйонів і кожного разу як знаходжу щось новеньке, то воно мені обовʼязково одразу потрібно. Сьогодні хочу поділитись деякими ароматами Victoria’s Secret☺️

Мій улюбленець в який вдалось закохатись лише з другого разу😅

Саме цей аромат був моїм першим спрейчиком від Victoria’s Secret ще у 2020 році. В той час він мені зовсім не сподобався і я майже не користувалась ним. Довгенько він просто стояв на поличці а потім опинився в подружки, якій дуже сподобався.

І так через 3 роки я його зустріла знову, почула аромат на незнайомій дівчині і зразу зрозуміла – мені знову потрібен саме цей спрей!

Так він у мене зʼявився вдруге і вже декілька місяців є улюбленим.💕

На мій погляд це найсмачніший аромат з класичної колекції спреїв Victoria’s Secret, аромат мигдальної глазурі та квіткових пелюсток, солодкий, але в той же час ніжний, не приторний.💗

Стійкість дуже хороша (причина написана вкінці посту⬇️), увесь день відчувається на шкірі, а на одязі тримається до прання!

Шимер красиво мерехтить, як на шкірі, так і на одязі, особливо помітно його у сонячні дні.☀️

Моя оцінка 10/10

Міст, який мені найменше подобається з підбірки🥲

Цей і наступний спрейчик замовляла разом, але вони кардинально відрізняються між собою.

Pure Seduction найменш солодкий з підбірки, як на мене, він ідеально підійде на теплу пору. В нотках добре відчувається соковита слива та фрезія, аромат солоденький, але трішки з кислинкою, соковитий та легкий.

Стійкість в нього на багато гірше ніж у Velvet Petals, тому що аромат менш солодкий, влітку я наносила його тільки на ніжки для того щоб вони були в блискітках та гарно виглядали на сонечку, аромату не відчувалось вже через дві години, на одязі тримається довше, але також доволі швидко зникає.✨

Тим хто не любить дуже солодкі аромати він сподобається, але варто памʼятати що це міст для тіла і піраміди ароматів тут доволі прості, тому не варто завищувати очікування😊

Моя оцінка 6/10

На зиму це ідеальний аромат! Він ніби переносить в теплі краї, на берег з білим піском та теплим океаном, з пальмами та свіжими кокосами.🥥

Усю минулу зиму та осінь користувалась тільки цим спреєм, він був моїм фаворитом до появи Velvet Petals. Зараз після миття голови можу зробити декілька пшиків на волосся для солоденького аромату.🌴

Coconut Passion – це аромат тропічного кокосу та теплих пісків, дуже приємний, але для когось може здатись приторним. Для тих, хто любить солодкі аромати він ідеально підійде.

Стійкість місту дуже хороша, така ж як у Velvet Petals. На шкірі відчувається весь день, а на одязі аж до прання.✨

Моя оцінка 9/10

Спрейчиками я користуюсь не як звичайними парфумами, я роблю 7-8 пшиків, так щоб аромат потрапив на шкіру, одяг і також на волосся, так аромат буде краще і довше відчуватись.

З власного досвіду можу сказати, що шимерні спреї більш стійкі ніж ті, що без шимеру і чим солодше аромат, тим довше він буде триматись.🫶🏻

Якщо ви ніколи не користувались містами Victoria’s Secret, дуже раджу спробувати, адже за невелику ціну ми отримуємо великий обʼєм (250 мл), якого вистачить на довго. Також у бренда представлені різні колекції та щосезону зʼявляються нові, тому кожен зможе підібрати собі спрейчик за смаком.🥰

А який ваш улюблений міст Victoria’s Secret? Який хотіли б спробувати?😍