alena.rosee

Космос , Інтим та Весільний букет

Космос , Інтим та Весільний букет

Нарешті на Мейкап з’явилась вся колекція Kylie і навіть більше - парфум Cosmic , який з’явився на міжнародних вітринах магазинів всього місяць назад 💕

То чим пахне Cosmic і є там щось космічне , давайте розбиратись 🤩

Семпли цього парфуму в мене вже деякий час і я встигла змінити думку про нього як мінімум два рази, трошки пізніше напишу чому саме .

Піраміда аромата:

Верхні ноти: Зірчатий Жасмин і Червоний Апельсин;

ноти серця: Амбра і Червона Півонія;

ноти бази: Мускус, Ваніль і Кедр.

Піраміда проста, сучасна , але в самому ароматі є Цікавинка .

Чому ж я змінювала думку про нього декілька разів ? Та тому що вперше я його тестила в прохолодну погоду , потім в теплу , а сьогодні в 28 градусів він звучить ще ширше та гучніше ! ⭐️

⭐️Тобто , цей парфум дуже реагує на погоду і чим тепліше , тим насиченіша його формула .

Стартує одразу сміливо та потужно - сучасна Амбра (можливо Амброксан) , Залитий сонцем Жасмін та Мускус.

Так , так , одразу з бази прокидається Мускус і звучить він від старту до фінішу .

Трохи пізніше можна спіймати соковиті акорди , трошки нагадуючи Апероль (то так звучить червоний апельсин) .

Хоч я люблю півонії , але тут я не чую жодних натяків на на півонію , нічого такого.

Сам аромат густий , складно поділяємий на ноти.

Мої асоціації:

Аромат нагадує сучасні весільні букети , вони витончені , ніжні та часто з яскравими акцентами чи якимось дивакуватими рослинами.

Аромат гучний і тендітний одночасно , знаєте «Звуки космосу»? Наче якийсь гул, але він привертає до себе увагу .

Також аромат досить близько сидить на шкірі , тим самим його можна назвати інтимним. І збирає компліменти , спробуйте , він правда досить компліментарний 🤩

Я не можу сказати що такий тип ароматів в моїх фаворитах , але він чимось чіпляє (і це до того що я взагалі нейтрально відношусь до сімейства Дженнер).

Я навіть задумалась про покупку після парочки семплів ✨

Парфум представлен в різних об’ємах , від 10 мл до 100 мл.

✨Стійкість: 4/5, але післясмак залишається надовго

✨Шлейф : 3/5

✨Композиція: 4.5/5 вона не якась мега оригінальна , але неймовірно гармонійна та сучасна

✨Флакон: флакончики нагадують кристали , прозорі , лаконічні . (Додам фото). Трошки футуристичні , але приємно тримати в руках.

Парфум порівнюють з CH Good Girl та Lancôme Белль , в мене вони є і може і настрій схожий , але я б не назвали їх клонами.

Чи будете тестити новинку ? Можливо вже спробували ?)