Viktoria Ilnytska

Безсульфатний шампунь та філлер для волосся від Joko Blend

Безсульфатний шампунь та філлер для волосся від Joko Blend

Привіт красуні🫶🏻

Цей місяць видався щедрим на засоби для догляду за моїм волоссям😅

Сьогодні розповім про досвід та враження від використання безсульфатного шампуню та філлеру для волосся від українського бренду JOKO BLEND🩵

Приблизно рік тому, я вже мала досвід використання безсульфатного натурального шампуню, іншої фірми, і, результат мене засмутив.

Відомо, що, безсульфатні шампуні рекомендують для збереження кольору фарбованого волосся, щоб сульфати не виводили зайві жири, завдяки яким зберігається блиск волосся✨ Також такі шампуні часто звинувачують у тому, що вони не вимивають повністю шкіру голови, залишаючи по собі відчуття «немитого» волосся.

Щодо філлерів, з ними все простіше, адже вони покликані наповнювати волосся та склеювати лусочки, роблячи пасма гладкими й шовковистими. Зазвичай, якщо структура волосся досить пошкоджена, для його відновлення, рекомендується виконувати таку процедуру 2-3 рази на тиждень як мінімум місяць🙌🏼

Особисто мені достатньо застосовувати філлер раз на 2-3 місяці, десь так я й роблю☺️

  • Мала можливість застосувати його з сашé обʼємом 10мл.
  • Колір: прозорий
  • Аромат нагадав чи то березовий сік чи сік з бузини, ну дуже приємний🙌🏼
  • У застосуванні даного обʼєму, сповна вистачило на одне миття на мою довжину(з урахуванням що миємо ми голову 2 рази за миття). Гарно пінилось з другого разу.
  • Основні інгредієнти: aha-кислоти, алантоїн, кокос, молочна кислота, пантенол, протеїни, розмарин.
  • Даний філлер йде стандартно в обʼємі 10мл. Дуже зручне пакування, дозволяє після виливання філлеру, набрати потрібну кількість води, щоб змішати один до одного і по консистенції отримати гелево-кремову масу🙌🏼
  • Аромат відчутний, як і у багатьох філлерів
  • Інгредієнти: гіалуронова кислота, протеїни
  • Вистачило засобу на усю довжину волосся, хоча виробник зазначає, що на дуже довге чи густе волосся, бажано використовувати 2 таких філлери🙌🏼
  • Витримувала на волоссі 20 хвилин

Отже, як я на початку я писала, що вже мала досвід миття голови з безсульфатним натуральним шампунем, і через те, що він якраз що й залишав відчуття і вигляд як «немитої голови», я перестала пробувати інші бренди. До тепер: саме шампунь від Joko Blend мені довів протилежне. Адже після нього, волосся при коренях чисте, живе, підтягнуті й самі корені🙌🏼 Тож я була приємно здивована. А в тандемі з філлером, пасма на дотик дуже мʼякі, без обтяження, наповнені. Загалом результат мені дуже сподобався, тож якщо у вас був негативний досвід з безсульфатними шампунями, повірте, цей - моя рекомендація🩵