Lytvynenko

Пінцет для брів зі скошеними крайками Staleks

Пінцет для брів зі скошеними крайками Staleks
Пінцет для брів зі скошеними крайками Staleks
Пінцет для брів зі скошеними крайками Staleks

Пінцет для брів Staleks, з непрофесійної серії - "classic" 10/3, зі скошеними крайками зацікавив високим рейтингом (5 ⭐️) та великою кількістю відгуків, при чому, дуже суперечливих та кардинально різних.

Читаючи думки інших покупців на цей пінцет, склалося враження, що існує декілька різних партій, які рандомно відправляють на замовлення, де є ідеально зручні та гострі, і одночасно тупі та криві - з отвором між крайками.

Непереборна цікавість та бажання скласти свою думку про інструмент взяли гору і цей пінцет у мене.

Пінцет для брів зі скошеними крайками Staleks
Пінцет для брів зі скошеними крайками Staleks

Вироблено в Україні 🌾

Пакування: силіконовий чохол із замком-слайдером.

Зручно для зберігання та брати з собою. Наявна паперова вставка із інформацією про інструмент на трьох мовах. російську, на щастя, прибрали, порівнюючи з фото, що на сайті.

Матеріал: нержавіюча сталь, матова, не слизька. Матеріал зручно і надійно лежить в руці, не вистрибує. Є насічки на ручках для фіксації інструменту

Розмір: 9 см (довжина); ширина кромки - 4мм.

Особливість: скошені робочі крайки. В моєму пінцеті вони ідеально щільно прилягають одна до одної, без зазору.

Форма ручок - пряма, з насічками.

Гострота: супер гострі та тонкі кромки (0,5 мм). Вони дають добре захватити волосинку, навіть тоненьку та

коротку.

Враження від використання: з цим пінцетом мені вдається швидко підправляти форму брів, висмикуючі волоски в незручних місцях, обережно вириваючи потрібну. Кромки тонкі, робочі площини змикаються ідеально, тому він добре справляється навіть з пушковими волосками.

Висновки: ергономічна форма буде сприяти швидкому та легкому оформленню брів, а гострота та комфортний матеріал зроблять процес корекції більш зручним!

Я залишилася задоволена пінцетом, не дивлячись на суперечливі відгуки. Ціна-якість мене влаштовують, як споживачку для домашніх процедур.

Отже, можу радити і вам ☺️

На нього зараз знижка: 104 (з ЄС - 100) ₴ замість 130 ₴.