Кондиціонер із гарним ароматом, покращить візуально волосся, але не для постійного використання.

Кондиціонер із гарним ароматом, покращить візуально волосся, але не для постійного використання.

Вітаю🌷
Трішки оновила свій догляд за волоссям. Одна із знахідок - L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Бальзам-філлер для волосся, що потребує зволоження та об'єму.
Об'єм -200ml.
Ніжно-фіолетова ємність, пластик, все, стандартно для догляду за волоссям від L'Oréal Elseve.
🍃Кондиціонер фіолетового кольору, консистенція більше до густої. Наноситься добре, завдяки великій кількості силіконів. Я не економлю, беру порівняно багато. Саме так він працює найкраще.
🍃Дуже приємний аромат. Косметично- солодкуватий, ніяких фруктів чи солодощів. Аромат доглядових засобів, в народі кажуть на таку категорію ароматів-"як після салону". На волоссі залишається і на другий день після використання. Далі не знаю, бо мию через день.
🍃ЕФЕКТ. В мене довге волосся, кінчики звісно підсушені. На мені цей кондиціонер працював добре. Волосся пом'якшене, легко розчісується, немає відчуття сухих кінців. Трішки розгладжує і дисциплінує. Для пересушених до чортиків кінців він буде дієвий перші пару разів, далі ще більше висушить. Для нормальних кінців засіб буде дієвим. За рахунок силіконів він і пригладжує ( заповнює) волосся, ніякого ефекту накопичення чи оздоровлення. Загалом на візуал впливає позитивно. Але на постійній основі думаю ефект швидко понизиться. Тому краще передувати з іншими засобами.

Мій бальзам-філлер закінчився, думаю згодом, можливо, повторю. Аромат класний, подобається, що тримається.

🌹Дякую за перегляд.

Кондиціонер із гарним ароматом, покращить візуально волосся, але не для постійного використання.
Кондиціонер із гарним ароматом, покращить візуально волосся, але не для постійного використання.
Кондиціонер із гарним ароматом, покращить візуально волосся, але не для постійного використання.