Lytvynenko

Очищуючий бальзам Needly перевершив усі очікування!

Очищуючий бальзам Needly перевершив усі очікування!
Очищуючий бальзам Needly перевершив усі очікування!

Needly - один з моїх улюблених брендів, і я довго ходила навкруги цього бальзаму. Жалкую тільки про згаяний час, він неймовірний 🤍

Needly Mild Cleansing Balm - ніжний очищуючий засіб для всіх типів шкіри, включаючи чутливу.

Швидко розчиняє макіяж та видаляє повсякденні забруднення.

Активні інгредієнти бальзаму:

  • масло камелії крім високого вмісту ненасичених жирних кислот, містить комплекс вітамінів, мікроелементів і протеїнів для підтримки природного стану шкіри. Має живильну, захисну, пом'якшувальну, регенеруючу дію;
  • фермент Candida Bombicola знімає запалення шкіри і заспокоює її;
  • комплекс масел (масло аргана, кокосове масло, масло насіння соняшнику, масло оливи, масло рисових висівок, масло жожоба, масло виноградних кісточок, масло пачулі, масло листя розмарину) має захисні властивості, антибактеріальну та протизапальну дію. Комплекс містить поєднання сквалена, вітамінів, жирних кислот і антиоксидантів, які покращують стан шкіри, роблять її м'якою, еластичною і гладкою.
Очищуючий бальзам Needly перевершив усі очікування!
Очищуючий бальзам Needly перевершив усі очікування!

Пакування: пластикова банка, обʼємом 120 мл., надійною кришкою та захисною пластиковою перегородкою, продукт містить лопатку для зручного набору засобу. Банка запакована у картонну коробку та містить інструкцію. Дизайн засобу мінімалістичний, як завжди, у стилістиці бренду. Виглядає дуже гарно!

Консистенція та текстура: продукт має 3 форми:

бальзам, коли набираєш його з банки

олія, коли маса починає танути від температури шкіри

молочко, при контакті з водою.

Емульгується бальзам чудово, перетворюється на молочко моментально.

Це дуже комфортний формат, та мені набагато більше сподобався за гідрофільну олію. Розхід невелький: однієї лопатки без горки вистачає, аби змитий макіяж та ретельно очистити шкіру.

Аромат: виразний, яскравий, може відштовхнути. Травʼянистий, місцями ефірними оліями віддає. Я звикла і інколи мені він навіть подобається, але аромат дійсно відчутний.

Спосіб використання:

Нанесіть невелику кількість бальзаму на обличчя і ніжними масажними рухами змийте макіяж та очистіть шкіру, після чого вмийтеся теплою водою.

Я виконую далі другий етап очищення і використовую пінку для вмивання.

  1. Ethylhexyl Palmitate (Етилгексилпальмітат): Емолієнт, зволожує та пом'якшує шкіру.
  2. PEG-20 Glyceryl Triisostearate (PEG-20 Гліцерилтріізостеарат): Емульгатор, допомагає розчиняти та видаляти забруднення.
  3. Cetyl Ethylhexanoate (Цетилетилгексаноат): Емолієнт, забезпечує м'якість та гладкість шкіри.
  4. Triethylhexanoin (Тріетилгексаноїн): Емолієнт, сприяє легкому нанесенню та розподілу продукту.
  5. Polyethylene (Поліетилен): Полімер, може використовуватися для видалення забруднень та розгладжування шкіри.
  6. Caprylic/Capric Triglyceride (Тригліцерид каприлік/капричний): Емолієнт, живить та зволожує шкіру.
  7. PEG-8 Isostearate (PEG-8 Ізостеарат): Емульгатор, допомагає зберігати стабільність формули.
  8. Sorbeth-30 Tetraoleate (Сорбет-30 Тетраолеат): Емульгатор, сприяє розчиненню забруднень для ефективного очищення.
  9. Camellia Japonica Seed Oil (Олія насіння камелії японської): Олія, живить та заспокоює шкіру.
  10. Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment (Фермент кандида бомбіколи/глюкоза/метиловий рапсодат): Екстракт, може мати антибактеріальні властивості.
  11. Argania Spinosa Kernel Oil (Олія кісточок арганиї): Олія, живить та пом'якшує шкіру.
  12. Camellia Sinensis Seed Oil (Олія насіння чайного куща): Олія, має антиоксидантні властивості та живить шкіру.
  13. Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Кокосова олія): Олія, зволожує та живить шкіру.
  14. Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Олія насіння соняшника): Олія, заспокоює та зволожує шкіру.
  15. Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Оливкова олія): Олія, живить та пом'якшує шкіру.
  16. Oryza Sativa (Rice) Bran Oil (Олія відбиваного рису): Олія, має властивості заспокоєння та зволоження.
  17. Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Олія насіння жожоба): Олія, регулює вироблення шкірного жиру та зволожує.
  18. Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil (Олія з насіння винограду): Олія, має антиоксидантні властивості та живить шкіру.
  19. Pogostemon Cablin Oil (Масло пачулі): Ароматична олія, надає приємний аромат та може мати антисептичні властивості.
  20. Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil (Масло листя розмарину): Ароматична олія, може мати антисептичні та заспокійливі властивості.
  21. Caprylyl Glycol (Каприліл гліколь): Зволожувач та консервант, допомагає зберігати стабільність формули та запобігає розвитку бактерій.
  22. Ethylhexylglycerin (Етилгексілгліцерин): Зволожувач та консервант, покращує текстуру продукту та підтримує його стабільність.
  23. Saponaria Officinalis Leaf Extract (Екстракт листя милу): Екстракт, може мати протизапальні або антисептичні властивості.
  24. Water (Вода): Розчинник, використовується для розведення інгредієнтів.
  25. Butylene Glycol (Бутиленгліколь): Розчинник, допомагає інгредієнтам проникати в шкіру.
  26. 1,2-Hexanediol (1,2-Гексанедіол): Вологозберігаючий агент та консервант, допомагає підтримувати стабільність продукту та запобігає розвитку бактерій.

Мені подобається цей склад 🥰 Продукт містить переважно емолієнти, олії та емульгатори, які зазвичай вважаються безпечними для шкіри. Більшість компонентів є зволожувальними та живильними, спрямованими на покращення стану шкіри.

Бальзам шикарно "тане" та ковзає по обличчю, ретельно і одночасно мʼяко виконує демакіяж.

Після вмивання шкіра наче наполірована, у гарному сенсі! Гладенька, не пересушена, мʼяка та головне - сальні нитки та темні цятки світлішають на очах 🤩 Це наче магія, але шкіра виглядає супер чмстою!

Мій макіяж змиває відмінно, проте водостійкими продуктами я не користуюся зараз і не перевіряла на таких засобах.

Висновки: я раджу цей неймовірний бальзам! Особливо для жирної та комбі шкіри зайде на ура! Очистить вам пори, змиє макіяж та ще й подоглядає за шкірою (зробить її мʼяку та зволожену).

Ціна зараз гаряча - 743 ₴ замість 989 ₴ і я трохи бішуся, бо придбала по повній вартост 🫠 Але ви ще встигаєте на знижку)