Інна ✨

Палетка тіней Eveline Variete Timeless Bronze Edition

Палетка тіней Eveline Variete Timeless Bronze Edition
Палетка тіней Eveline Variete Timeless Bronze Edition

Я добре знайома з якістю тіней від Eveline і мене привернула кольорова гама. Придбала цю палетку наприкінці зими 2023 року. Гарне картонне пакування з дзеркалом, в яке зручно фарбуватись. Вона тепла, с рожевими та руденькими відтінками. В палетці 6 матових та 6 сяючих відтінків різних текстур - є сатини, є прям спаркли с окремими блискавками.

І от так вона мені полюбилась! Це вже давно не новинка, але потрібна всім, хто поціновує теплі відтінки у макіяжі та шукає якісну базову бюджетну палетку. Наче нічого особливого - базові відтінки, нічого супер нарядного, але! З тінями дуже легко працювати, буквально за пару рухів виходить гарна матова форма, усі відтінки чудово поєднуються між собою та створюють плавний градіент. Найтемнішій матовий відтінок Ebony чудово підходить для затемнення та промальовки стрілочки. У відтінку Linen навіть вже дірочка з'явилась, бо він самий нейтральний і пасує під більшість кольорових та базових макіяжів. Бліскавкі гарні, на відео можно побачіти, як вони класно сяють на сонечку! Завжди користуюсь цією красунею, коли хочу отримати щось елегантне та витончене!

Палетку зручно брати з собою у подорожі, бо вона цілком самостійна, не потребує додаткових тіней для того, щоб створити повноцінний макіяж очей.

Палетка тіней Eveline Variete Timeless Bronze Edition
Палетка тіней Eveline Variete Timeless Bronze Edition
Палетка тіней Eveline Variete Timeless Bronze Edition