Strange Love

Fig Extasy став моїм саудаде

Fig Extasy став моїм саудаде

Тому і "замашки" у цих двох брендів парфумерії схожі: любов до східних, удових та важких ароматів. Fig Extasy - один з таких. Не можу сказати, що він мені подобається. Триматиму його під настрій. В описі вказано, що це аромат унісекс, я схиляюся до того, що в ньому більше чоловічого, ніж жіночого

Він у мене не парфумоманьяк, тому вважатимемо, що для більшості пересічних громадян ви будете пахнути саме так: шкіряні рукавиці чи барсетка, трішки хвойної тирси, церковного кадила і лаванди.

  • Імбир, Інжир, Ладан, Чорний перець
  • Кедр, Лаванда, Листя інжиру, Сандал, Чебрець, Шкіра
  • Бензоїн, Боби тонка, Ваніль, Стіракс

Коли дивилася на піраміду, то розраховувала на те, що аромат буде більш амброво-солодким. Проте він вийшов на 💯 зеленим та гірким. Десь трішки на 4-5 годину після нанесення на моїй шкірі пробивається амбра з ладаном, проте гіркий аромат шкіряних рукавиць не перестає вилазити.

Для чоловіків ця композиція чудово підійде чи не на кожен день. Проте для жінок, як мені здається, це буде суто аромат для себе, надихатися, коли є настрій, щоб ніщо солодке та звичне не відволікало ніс.

Для мене це аромат дідусевих шкіряних рукавиць та його цигарок President, запах прокуреного кафе в середині 90х, куди ми з ним ходили на морозиво кульками. Fig Extasy став для мене кнопкою для вмикання саудаде (Саудаде (порт. Saudade) — емоційний стан, який можна описати як складну суміш світлого суму, ностальгії за втраченим і відчуття тлінності щастя.)