banmana

Мої враження від масел для тіла ЯКА: лимон та м'ята, мигдаль та апельсин, троянда

Мої враження від масел для тіла ЯКА: лимон та м'ята, мигдаль та апельсин, троянда

1. Масло для тіла "Лимон та м'ята"

Це масло - справжній заряд свіжості! Його густа текстура легко наноситься та швидко вбирається, не лишаючи жирної плівки. Олія лимона та м'яти чудово тонізує шкіру, роблячи її більш пружною та сяючою.

2. Масло для тіла "Мигдаль та апельсин"

Масло з ароматом мигдалю та апельсину - це справжня насолода для шкіри! Воно чудово зволожує, живить та пом'якшує шкіру, роблячи її бархатистою на дотик.

3. Масло для тіла "Троянда"

Масло з вишуканим ароматом троянди - це справжній ритуал краси! Воно не лише зволожує та живить шкіру, але й дарує їй приємний аромат, який тримається протягом декількох годин.

Мої враження:

Я тестувала всі 3 масла, і кожне з них має свої переваги. "Лимон та м'ята" - ідеальне для свіжості та тонусу, "Мигдаль та апельсин" - для зволоження та живлення, а "Троянда" - для особливого випадку.

Ось кілька порад щодо вибору масла:

  • "Лимон та м'ята" підійде для жирної та комбінованої шкіри, а також для літнього сезону.
  • "Мигдаль та апельсин" - універсальний варіант, який підійде для будь-якого типу шкіри, будьте уважні до запаху, можливо для вас він буде специфічним.
  • "Троянда" - ідеальний вибір для сухої та чутливої ​​шкіри, а також для романтичного вечора.

Я рекомендую вам спробувати всі 3 масла, щоб знайти те, яке ідеально підійде саме вам!

P.S. На жаль, я не встигла сфоткати масло "Троянда", але воно точно варте вашої уваги!

Мої враження від масел для тіла ЯКА: лимон та м'ята, мигдаль та апельсин, троянда