Marinka🌈Rainbow

Золотиста маска для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся без обтяження

Золотиста маска для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся без обтяження

Всім привіт ❤️

В попередньому дописі я розповідала про своє вдале знайомство з професійною лінійкою засобів для волосся Absolut repair від L'oreal Professionnеl, а також поділилася своїми враженнями та результатами щодо використання шампуня . Прочитати ви можете за цією ссилкою:

https://club.makeup.com.ua/post/37590/

Сьогодні ж я хочу розповісти про дуже цікавий продукт , бестселер марки - маску для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся Absolut repair.

Золотиста маска для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся без обтяження

L'Oreal Professionnel ABSOLUT REPAIR Gold Quinoa + Protein Hair Mask - засіб для інтенсивного догляду за пошкодженим та сухим волоссям. Виробник обіцяє нам відновлення, м'якість та блиск.

Забезпечити інтенсивне відновлення без обтяження допоможе маска Absolut Repair Gold. Її легка текстура містить золоті частинки, що надають дорогоцінного мерехтливого блиску. Екстракт зерен золотого кіноа і пшеничний протеїн у складі забезпечують відновлення пошкодженого волосся, роблячи його сильнішим, м'якшим і блискучим.

Чесно кажучи,ніколи не звертала увагу на косметику L'oreal Professionnel . Але завдяки клубу та схвальним відгукам вирішила придбати собі шампунь та маску.

Форма випуску - повнорозмірний продукт в об'ємі 250 та 500 мл.

Упаковка представляє собою круглу пластикову банку з кришкою що закручується. Це доволі таке стандартне пакування більшості масок, не дуже зручне як на мене, оскільки доводиться в процесі користування залазити в банку пальцями, можливе потрапляння води. Можна звісно використовувати мірну ложку або іншу тару щоб відібрати необхідну кількість для використання,та зазвичай я забуваю про це і згадую вже у ванній )

Дизайн простий та лаконічний. Додатковий захист по типу захисної мембрани всередині не передбачений.

Текстура маски справжній Magic ✨ вона шикарна,густа, схожа на збитий масляний крем з величезною кількістю золотого шиммера ✨просто вау ! Це просто плюсик до настрою та естетичного задоволення.

Окремої уваги вартий аромат маски. Він дуже вишуканий,парфумований і в той же час ненав'язливий . Він наче квітково-цитрусовий, трохи пудровий,саме з такими ароматами асоціюються гарні салони в яких робиться шикарний догляд. Аромат лишається на волоссі та його швидко перестаєш відчувати через легкість.

Склад:

AQUA / WATER / EAU • CETEARYL ALCOHOL•MICA• BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • AMODIMETHICONE • CI 77891/TITANIUM DIOXYDE •PHENOXYETHANOL • ISOPROPYL ALCOHOL • HYDROXYLETHYLCELLULOSE • CI 77491/IRON OXIDES • PROPYLENE GLYCOL • PEG-150/DECYL QLCOHOL/SMDI COPOLYMER •LINALOOL •TRIDECETH-6 • HEXYL CINNAMAL • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • LIMONENE • CITRIC ACID CETRIMONIUM CHLORIDE • CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT • HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN • PARFUM/FRAGANCE C230754/1

Золотисту маску наносила на чисте вимите волосся , попередньо використовувала шампунь з лінійки Absolut repair. Процес нанесення маски дуже цікавий - все волосся та руки покриваються сяючими мікро блискітками . Це гарно та мило) Одразу скажу що шиммер змивається повністю , ніде не лишається. Тому його присутність чисто декоративна. Особисто мені хотілося щоб частина блискіток все ж таки залишалась.

Виробник рекомендує тримати маску на волоссі 5 хвилин. Але можна і довше. Я залишала приблизно на 10-15 хвилин,потім змивала теплою водою. Під час змивання маски одразу відчувається як волосся наче саме розплутується, стає дуже гладеньким та рівним.

Золотистою маскою Absolut repair інтенсивне відновлення пошкодженого волосся я залишилась задоволена.

Маска добре зволожує волосся, робить його доглянутим та блискучим. Навіть без використання олійки та захисту ,волосся виглядає рівним ,кінчики лежать один до одного, вони м'які та живі. Моє волосся жорстке, густе та пофарбоване, є пошкодження через постійне фарбування,тому моєму типу маска підійшла ідеально.

Великим плюсом є що маска дійсно не обтяжує волосся, лишається об'єм біля коренів. Волосся легко вкладається і тактильно дуже чисте. Буває що після деяких живильних масок відчувається наче плівка що огортає волоски, тут такого ефекту немає.

Ставлю оцінку 10 з 10.

Дякую за увагу 🤗