ДАРÍЯ КÓВАЧ

ЗЛИТТЯ З ПРИРОДОЮ. MIXTURA

ЗЛИТТЯ З ПРИРОДОЮ. MIXTURA

Дівчатка, привіт ♥️

Минулий допис про сироватку вам сподобався і мені дуже приємно отримувати від вас такі слова 🥹

(Він тут, якщо ви ще не бачили:https://club.makeup.com.ua/post/37507/ )

Насправді, саме гарна косметика надихає мене і мотивує

Тому я сьогодні поділюсь ще одним міні скарбом від Mixtura

Це косметика любові до себе, догляду за тілом і душею

ЗЛИТТЯ З ПРИРОДОЮ. MIXTURA
ЗЛИТТЯ З ПРИРОДОЮ. MIXTURA

Поживна і насичена рослинними екстрактами олія для делікатної зони навколо очей. У її складі легкі рослинні олії, які будуть живити, але не обтяжувати шкіру в цій делікатній зоні. А також в складі є 6 активних екстарктів та 2 ефірні олії, що наповнять шкіру корисними вітамінами та сприятимуть її відновленню.

Які саме?

🌿SQUALANE – це високоякісний натуральний емолент, який прекрасно пом’якшує шкіру та ідеально підходить для будь-якого її типу, не є комедогенним і не закупорює пори, робить шкіру пружньою, зволоженою та еластичною. І найголовніше – сквалан здатний вирівнювати зморшки при його регулярному використанні.

🌿ОЛІЯ МАКАДАМІЇ: одна з тих олій, яка за своїм жирно-кислотним складом найбільш подібна до природнього себуму шкіри і завдяки цьому дуже швидко всмоктується. Вона здатна відновлювати ліпідний бар’єр шкіри, допомагає її зволожити, зменшує видимість зморшок навколо очей, не залишає жирної плівки і підходить для будь-якого типу шкіри.

🌿ОЛІЯ (ВІСК) ЖОЖОБА живить шкіру завдяки амінокислотам і протеїну, підтримує її пружність та еластичність.

🌿ЕКСТРАКТ ВОЛОШКИ тонізує шкіру, усуває набряки, заспокоює і знімає подразнення.

🌿ЕКСТРАКТ КАШТАНА КІНСЬКОГО – покращує мікроциркуляцію в шкірі, сприяє зміцненню капілярів, має антикуперозні властивості.

🌿ЕКСТРАКТ РОМАШКИ – стимулює клітинне оновлення, зменшує подразнення і лущення шкіри, розгладжує і заспокоює.

🌿ЕКСТРАКТ ЗЕЛЕНОГО ЧАЮ – має антиоксидантну, протизапальну і захисну дію, стимулює і зміцнює тонку шкіру.

🌿ЕКСТРАКТ ЗЕЛЕНОЇ КАВИ – містить фітостероли, які, як вважається, мають балансуючу дію і попереджають вікову пігментацію. Також завдяки фітостеролам екстракт має власний легкий сонцезахисний фактор. Зміцнює, тонізує і зволожує шкіру.

🌿ЕКСТРАКТ ГІНКГО БІЛОБА – активізує мікроциркуляцію крові, а також процеси клітинного обміну речовин, має сильні антиоксидантні властивості і завдяки цьому захищає клітини від руйнування вільними радикалами і запобігає передчасному старінню.

На фото вигляд ця сироватка мала дещо інший. Більший🤭

Коли я побачила цю манюню, то подумала, що вистачить її на декілька використань. Але ні, про це трохи нижче

Як і майже вся косметика, сироватка представлена у темному склі, зі скляною основою піпетки. Але приїде вона вам в паперовому крафтовому упакуванні, як і власне вся косметика обовʼязково захищена картоном,папером чи таким милим упакуванням.

Максимально мініатюрний флакончик, навіть не уявляю як на нього наліпили наліпку🙈

Всього 3 мл

Також всередині упакування я знайшла склад надрукований на рожевому папірці

Це дуже приємно, що настільки дбайливе ставлення про клієнта і все чітко розписано

Так як це олійка, то така і консистенція.

Не вʼязка, але і швидко не розтікається

Я дуже прискіплива завжди до олій, до гідрофільних, до олій для обличчя і тіла. Тому що є страх, що забʼють пори, у мене будуть висипання і все

Але зізнаюсь, вже другий продукт перевертає моє уявлення взагалі про натуральну косметику і олійки

Тому що жодного дискомфорту я не відчула взагалі.

Але зробила помилку, яку прошу не повторювати🙏🏻

Я наносила 3 дні підряд, а її варто використовувати не більше 2-3 разів на тиждень.

Не знаю, що може статись при щоденному використанні, але не просто так є обмеження.

У мене жодної реакції негативної не було, та я припинила так активно наносити

А чому я не могла робити паузи?)

По-перше неймовірний аромат. Спочатку я взагалі відчула аромат абрикосу, а їх я дуже люблю. Потім зрозуміла, що ні, віддає іншим. А саме зеленим чаєм з саусепом. Потім зрозуміла, що це просто аромат травʼяного чаю, але інший, не такий як в сироватці.

Коротше, тільки заради аромату вже хочеться наносити і наносити її.

А потім сталось шось дивовижне

Я людина з низьким гемоглобіном все життя, а також моя втома завжди помітна саме завдяки синцям і мішечкам під очима.

Трьох використань було достатньо, щоб побачити як синці стали світлішими, а от ранковий набряк трохи сходить вже після першого використання.

Мої мішечки від природи, тому повністю їх прибрати можливо лише хірургічно. Та додатковий набряк все ж мені не потрібен,тому знайти гарний засіб під очі-для мене супер важливо

Мені вистачає 1-1,5 краплі на 2 ока. Тому розхід мінімальний і 3 мл точно вистачить надовго, а термін придатності всього 6 місяців. Олійка дуже гарно зволожує і освіжає погляд

Всмоктується доволі повільно, треба декілька хвилин. Наношу я 2 рази на тиждень похлопуючими рухами кінчиками пальців

Я продовжую користуватись з великим задоволенням і поділюсь фінальним результатом після завершення флакону, впевнена, що придбаю ще🥹

На фото можна побачити, що результат видимий. Синець вже майже відсутній, також набряк зменшений

А ви користувались подібним продуктом? Чи все ж надаєте перевагу кремчикам?

Обіймаю💌