ДАРÍЯ КÓВАЧ

МОЇ СУХІ ГУБИ ВЖЕ НІЧОГО НЕ ВРЯТУЄ,ДУМАЛА Я…

МОЇ СУХІ ГУБИ ВЖЕ НІЧОГО НЕ ВРЯТУЄ,ДУМАЛА Я…

Я знаю, що ви пропустили мої минулі дописи, вони загубились у стрічці. Але ви обовʼязково маєте зайти

Я вас ласкаво запрошую, тому що ці засоби прикрасили мою вроду, вам вони точно сподобаються

Сироватка https://club.makeup.com.ua/post/37507/

Олійка під очі https://club.makeup.com.ua/post/37787/

Ділюсь тим, що буквально врятувало мої губи. Ви знаєте, що я рідко прям нахвалюю засоби, зазвичай мені не підходить або я знаходжу до чого вчепитись🤭

Але якщо дієвий засіб, то тут ніяк інакше, доведеться ділитись знахідкою

Відривати від душі цей скарб

Проясню ситуацію, від чого власне мене рятував бальзам

Справа в тому, що я все життя кусаю губи. Вони покриваються сухими кірочками і я повторюю «процедуру». Так я роблю виключно на стресі, тож рятує мене від цього виключно гарний бальзам з максимальним зволоженням. Щоб у мене не було шансів знайти суху кірочку.

Що в цьому бальзамі такого, що так зволожує і має, по суті, лікувальні властивості?

Цей бальзам зроблений вручну з натуральних рослинних олій: каріте, какао, рицинової, мигдалевої та натурального бджолиного воску з місцевого бджільництва

🌿Олія каріте: особливо ефективне для зволоження і пом’якшення шкіри – воно містить велику кількість жирних кислот, які необхідні нашій шкірі для збереження вологи та для еластичності.

🌿Какао олія: також містить багато жирних кислот, за рахунок яких відновлює захисну мантію шкіри, зменшує сухість та лущення, підвищує пружність та тонус. Також стимулює процеси регеніраціі, загоєння і відновлення структури шкіри.

🌿Мигдалева олія: поживна олія, що прискорює процеси загоєння.

🌿Олія обліпихова: допомагає відновити сухі, потріскані і обвітрені губи.

🌿Ефірна олія апельсину: прискорює процеси відновлення верхнього шару шкіри, загоєння і регенерації. Цитрусовий солодкий аромат сприяє підняттю настрою.

Максимально лаконічне і зручне, тільки подивіться скільки інформації вміщено.

Термін придатності 12м

А також погляньте на кількість бальзаму, здається він просто безкінечний

Саме упакування пластикове, з колесом на кінці для зручного прокручування бальзаму, а також міні ковпачок, який надійно закривається і не злітає

По текстурі бальзам дуже жирний і неймовірний аромат у нього (цитрусово_медовий)

Це і не дивно, маючи такий склад, його можна сміливо їсти (а втриматись дуже важко 🙈)

Слова тут зайві, тут треба просто бачити ефект, який я побачила на наступний ранок, а фото зробила вже ближче до вечора.

Майже абсолютне загоєння і зволоження. Я нанесла бальзам зранку і звечора на ніч.

Це реально якась магія, я такого аж ніяк не очікувала.

Тепер він постійно в моїй рутині і я завжди беру його в сумочку.

І тепер я придбаю ще декілька, щоб розкласти по різним сумкам, тому що він просто нереальний

Я не буду вам його радити, щоб ви не розкупили все 😂

Але ви самі все бачите, він вам потрібен...

Тому що у них ідеально все, починаючи від комунікації, продовжуючи упакуванням, якістю, зовнішнім виглядом, ароматом і дією.

Ви отримуєте таку загадкову ароматну чорну коробочку, яку хочеться скоріше розпакувати. А всередині на вас чекає неймовірне упакування, ароматні сухоцвіти, сіно, кожен засіб упакований в крафтовий папір чи картон. А також ароматний чай, що є максимально приємною несподіванкою

Цей бренд завоював моє серце

Я пишаюсь такими українськими брендами

Що ви любите від mixtura? І що хотіли б спробувати?

Обіймаю💌