koryffea

ВЕЛИКИЙ ОГЛЯД VICHY

ВЕЛИКИЙ ОГЛЯД VICHY

Коли згадують про натуральну косметику - всі думають про Caudalie,L'occitane,Erborian,Yves Rocher. Коли згадують про корейську - Round Lab,Isntree,Innisfree,Anua.Коли згадують про професіну - Obagi,Christina,Holy land.

Але коли згадують про аптечну , то в 70% випадках вам приде на думку Vichy!

Бренд заснований у 1931, доктором Алером Просперром та бізнесменом Жоржем Ґереном мав спочатку довгу назву "Дерматологічно-гігієнічнє об'єднання Віші", як не складно здогататися , всі продукти від того часу до сьогодення мають особливий компонент - термальну воду з містечка Віші збагачена 15 мінералами

Ідея створення Vichy була інноваційною: на той час ще ніхто не зувміщав сферу здоров'я і краси на промисловому рівні.У 50-роках минулого століття бренд викупає L`oreal, і популяризує засоби під ім'ям улюбленого курорту Наполеона по всьому світу.А тепер детальніше про продукти Vichy!

У Америці цей бренд не здобув сильної слави, але серія Mineral 89 заполонила простори тіктоку та інстаграму.І дійсно їхня сироватка для всього обличчя показувала чудові результати на усіх типах шкіри вся лінійка,зокрема гель під очі теж зайшов багатьом.Ці засоби не містять спирту , тому вони підходять навіть для чутливої шкіри.

Гель для вмивання серії Нормадерм

Взагалі це такий базовий,нормальний гель для вмивання.Не сушить, не пече.

Загалом не можу його всім рекомендувати, бо від саліцилової кислоти може бути загострення.Але впринципі норм як для веічірнього вмивання

Впринципі норм маска , вона була розділена на 2 частини.Вона як і блакитна гідрогелевої текстури.Ефект-легкий зволожувальний, трохи менше чорних цяток.Як спробувати - гарна ідея ,але більше не придбаю

Звичаний гель для гоління😐Але після нього немає зуду в місцях гоління.Більше нічого не можу сказати

Якщо вам цікава рубрика огляду брендів , дайте знати!Дякую за увагу!

ВСІ ФОТО ВЗЯТИ З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ, ДАНИЙ ПОСТ НЕ Є РЕКОМЕНДАЦІЄЙ ЛІКАРЯ/ПРОФЕСІОНАЛА , САМОЛІКУВАНЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я