Олена Романюк

Essenсе Juicy Bomb Блиск для губ

Essenсе Juicy Bomb Блиск для губ

Привіт 🌷 Давно я не купувала блиски для губ, вирішила виправляти ситуацію 😉 Тим паче, дівчата у MakeUp Club тільки й спокушають різноманітними тінтами, оліями та блисками для губ.

Отже, мої очі зупинилися на яскравій лінійці блисків Essence Juicy Bomb, яка представлена 5-ма відтінками.

Я обрала для себе найсвітліший, майже прозорий - 101 Lovely Litchi

Маємо маленький, майже прозорий тюбик, об'ємом 10 мл, з лаконічними буквами Juicy Bomb під колір самого засобу.

Тюбик має щільну кришечку, надійно закривається, без протікань.

Блиск має скошений аплікатор, яким зручно наносити засіб на губи. Без будь-яких зазубрин на пластику. Єдиний мінус, що не було захисної слюди під кришечкою, при купівлі.

Виробник наголошує на веганській формулі, без парабенів, обіцяє нелипку текстуру та ультраглянсовий фініш.

Перевіримо 😉?

Гарно сфотографувати губи, ще той квест, але я дуже намагалася 😂

Отже, мої враження :

  • блиск дійсно не липкий та не жирний! Зважаючи на рицинову олію, яка займає 2-гу позицію в складі. Губи не злипаються, скільки б я не нанесла. Жирності чи затікання за контури теж немає, все тримається чітко.
  • аромат нереально смачний, я не згадаю, як пахне лічі, для мене це аромат солодкої дині чи кавуна, як в жувальної гумки. Мені дуже подобається. До речі, на смак теж солодкий 😉
  • стійкість - приблизно до години дуже помітний, згодом залишається ефект м'яких, ледь блискучих губ. Обід блиск не пережив 😉
  • ультраглянсовий фініш - не можу сказати, що дуже глянсовий, треба багато нанести, щоб був ефект глазурі. Але блиск є, і він без шиммеру, хоча візуально, його помітно у флакончику. Губи сяють, більш об'ємні, зволожені, і мені це подобається.
  • відтінок - блідо-рожевий, майже прозорий, у флакончику я бачу шиммер, але на губах його немає.

Я точно куплю ще один тюбик цього блиску чи іншого з цієї лінійки 🩷 Мені сподобався легкий сяючий ефект, солодкий аромат та нелипка текстура. Раджу спробувати ці фруктові бомбочки Essence 🩷