Швець Карина🤍

Гелеві олівці для губ від Bless Beauty

Гелеві олівці для губ від Bless Beauty
Гелеві олівці для губ від Bless Beauty

Я пробувала відомі гелеві олівці, які мені взагалі не сподобались, виглядали, як замазка та сушили ніжну шкіру губ (які і без того постійно сухі).

Але мені випала нагода познайомитись з олівцями від Bless Beauty та уявлення про цей продукт перевернулось догори дриґом, тому що мені сподобалось!

У мене три відтінки олівчиків: 302 Almond rose, 304 Pink latte та 308 Cocoa.

Давайте поговоримо про кожен окремо трохи пізніше, а спочатку я розповім про свої відчуття)

Олівчики мають класичний стрижень як для гелевого продукту, при цьому їх консистенція дуже приємна.

Вона не надто масляна, але і не суха, тому ці олівці не потребують підточування після кожного використання. Мені подобається така текстура і витрата, при цьому продукт гарно ковзає по губах і лягає без плям і без пробілів.

Показую свотчі під різним освітленням для кращого розуміння кольорів.

Їх стійкість - це щось! Тримаються залізобетонно, можуть пережити перекус і навіть обід (якщо він не жирний, звичайно).

Стейн від свотчів залишався зі мною ще довго, тому краще змивати гідрофільною олією.

Не залишають слідів і не відпечатуються на зубах (звісно, якщо дати їм трохи «схопитися» після нанесення).

І найголовніше - олівчики не сушать губи та їх фініш виглядає гарно. Вони не скочуються та не утворюють якихось грудочок, не виглядають замазкою.

Мабуть, найбільш універсальний з тих відтінків, що в мене є.

Світла припилена троянда з розовинкою, без рижини. Дуже гарний нюд на щодень, ідеально для дівчат з першим і другим фототипом шкіри)

Можна зробити темніший контур олівцем 308 Cocoa, а всередину додати цей відтінок - вийде шикарне комбо на кожен день.

Теплий рожевий з помаранчевими відголосками.

Цей колір має більш рудий підтон, але все ще залишається доволі універсальним.

Мені спочатку здалось, що під мій тон шкіри це буде занадто, але коли нанесла його на губи, то навіть сподобалось.

Теплий коричневий, більш темний для вечірніх виходів або в якості контуру для різних комбо - ідеально 🤩

Загалом олівці для губ від Bless мене дууууже приємно здивували. Я рада, що все ж таки існують такі комфортні та стійкі олівчики 🤍

А на цих свотчах ви можете бачити ще каял для очей, про який розповім трохи пізніше ;)