Дарина🦉

Пінцет для брів професійний скошений

Пінцет для брів професійний скошений
Пінцет для брів професійний скошений

Привіт! Не знаю, як Ви дівчата, а я без пінцета як без рук! 🟣В мене є пінцет якому вже років 10! Я довго не могла знайти йому заміну! Необхідність для мене цього помічника, в тому, що я маю таку проблему як - врослий волос. Ну і звісно для брів (яких в мене немає, але пушкове волосся всеж є). Тому обирала саме для врослого волосся, щоб він був з тоненькими та зручний в використанні.

🟣Вибір пав на новий для мене наш бренд Joly:Lab, в якому багато різноманітних засобів для брів та повій.

🟣Пінцет упакован в гарну фіолетову картону упаковку, з назвою бренда та повною інформацією для споживача.

🟣Сам пінцет має матове покриття та гравіювання (назву бренда). Має ручну заточку та скошені кромки 45 градусів, ергономічну форму і плавний нажим.

Тонкі кромки вкриті зверху силіконовим ковпачком.

🟣Пінцет виготовлений з нержавіючої сталі. Ширина робочих кромок: 2,8 мм, довжина інструмента: 92 мм.

Пінцет для брів професійний скошений
Пінцет для брів професійний скошений

🟣Цей пінцет повністю задовольнив мої потреби, він ідеально підходить для видалення врослого і пушкового волосся.

🟣Дуже зручно та приємно тримати його в руці.

Кромки дійсно тонки, та дозволяють "вхопитися" за самий тонкий волос. І кромки довогі гострі.

🟣Єдине до чого я довго звикала, це вага, він дуже легкий. А попередній був такий вагомий в мене. Але пройшло трохи часу, і я звикла.

Тож дуже задоволена цією покупкою, і в кого є така проблема, дуже раджу спробувати!

Дякую 🦉