wowmom

Консилер, який перекриє все! Але треба знати, як його правильно використовувати

Консилер, який перекриє все! Але треба знати, як його правильно використовувати

Привіт, красуні!

Через те, що в мене глибоко посаджені очі, і тонка суха шкіра, я маю одну проблему - в мене дуже помітні синці під очима. Я з цим вже, напевно, змирилася, бо на кожен день не використовую щільні консилери, щоб приховати цей недолік, але бувають ситуації, коли дійсно хочеться ідеально замаскувати такі ненависні темні кола.

І ось тут, як не можна краще, мене рятує Rimmel Multi-Tasker. Я побачила схвальні відгуки про цей консилер на Ютубі, де також дівчата казали, що його можна використовувати замість бази під тіні.

Консилер в мене вже давно, тож я можу детально розповісти, в чому він класний, а в чому - не дуже, та як його правильно використовувати.

Консилер, який перекриє все! Але треба знати, як його правильно використовувати

В палітрі багато віддінків, з різними підтонами: є і супер світлі, і варіанти для дуже смуглявих дівчат.

В мене віддінок 020 Fair, і я з ним трошки прогадала, адже на моїй шкіри - він аж білий. Взимку, в принципі, він мені більш менш підходив, але на літо доведеться відкласти консилер подалі.

Аплікатор тут дуже великий, і одразу зрозуміло, що це знов невеличкий "аналог" на консилер Tarte Shape Tape.

Tarte я так ніколи і не пробувала, але знаю, що це також доволі специфічний засіб, який підходить далеко не кожній.

Як я вже і писала, в мене дуже тонка суха шкіра під очима, що аж маленькі судини просвічують крізь неї.

Перед нанесенням консилеру, дуже важливо добре зволожити цю зону, і дочекатися, щоб всі доглядові засоби увібралися.

Через те, що Rimmel Multi-Tasker - це дуже пігментований засіб, його потрібно зовсім-зовсім трошки.

Для розтушовки я спочатку використовую синтетичний пензель, а потім прибираю залишки консилеру вологим спонжем. Саме така схема дозволяє зробити покриття максимально натуральним.

Синці Rimmel Multi-Tasker перекриває дуже класно, і погляд одразу стає більш свіжим і відпочившим.

Консилер має здатність до самофіксації, тому припудрювати його матуючой пудрою - не варто. Але якщо дуже хочеться, то можна використати якуюсь підсвічуючу пудру, або пудру з блюр-ефектом.

Під очима виглядає досить непогано, враховуючи що в мене ця зона дійсно дуже суха.

Використовую я також цей консилер, як базу під тіні, і в цьому плані, він також працює шикарно. Віддінки виглядають яскравіше, простіше тушуються, і чудово тримаються на протязі дня.

Чи підкреслює зморшки? Може, але це легко підправити пальчиком. Я, коли бачу в дзеркалі, що він десь кудись затік, просто обережно підтушовую консилер подушечкою безименого пальця, і одразу все окей. Проте треба розуміти, що це стійкий засіб, і така поведінка для нього - норма.

На кожен день, я, звісно, віддаю перевагу лайтовішим варіантам.

Але, такий консилер, як Rimmel Multi-Tasker зайняв своє поважне місце в моїй косметичці, і це той засіб, який я обов'язково повторю.

Дякую за увагу 😘