Lyuba

Класний крем 30+ Dior Capture Totale C.e.l.l. Energy Firming and Wrinkle Correcting Eye Cream

Класний крем 30+ Dior Capture Totale C.e.l.l. Energy Firming and Wrinkle Correcting Eye Cream

2 мл цього крему у пробнику просто змінили мій погляд - підживили і наповнили шкіру. Тому побігла за повнорозміром.

Що ж, це класний базовий крем. Прекрасно зволожує (отже мімічні зморшки будуть заповнені), наповнює і підтягує шкіру. Має легкий квітковий запах серії, і класний склад (от тільки моду всюди класти ніаміцидин я не дуже розумію - все таки, він трішки підсушує).

Крем густий, розношу його на пальцях і вбиває у орбітальну кісточку.

Дуже економічний, за 6 місяців вказаних на коробці (на мою думку!) його використати до кінця неможливо.

Хоча для проблемної шкіри навколо очей він чудес не зробить, але це та робоча формула, яка працюватиме день за днем над якістю вашої шкіри.

За 6 місяців можу відмітити кращу щільність шкіри, і майже повну відсутність зморшок від зневоднення.

Щиро рекомендую для шкіри 30+!

Класний крем 30+ Dior Capture Totale C.e.l.l. Energy Firming and Wrinkle Correcting Eye Cream
Класний крем 30+ Dior Capture Totale C.e.l.l. Energy Firming and Wrinkle Correcting Eye Cream
Класний крем 30+ Dior Capture Totale C.e.l.l. Energy Firming and Wrinkle Correcting Eye Cream