A.

Порожні баночки квітня 2024

Порожні баночки квітня 2024

Мені сподобалось як Mond дуже коротко описує враження від продуктів у такому форматі. Тому тримайте мою версію.

Сподіваюсь скоро матиму натхнення на розгорнуті відгуки на кожен з продуктів:)

  • У кремі 0% пігментів, мінеральних олій, парафіну, PEG, силіконів та SLS - просто чудово. Але моя любов до силіконів та оклюзивів безмежна, адже вони чудові для атопіків. Цей крем - це більше про легке необтяжливе зволоження на літо, тому знімаю 1 бал.
  • Ціна чудова.
  • Буду повторювати.

9/10

  • Моя перша туш від Maybelline. Інтенсивний чорний колір. Знімаю 1 бал за велику щіточку - мені дуже незручно з такими.
  • Ще 1 бал знімаю за те, що під кінець дня вона трошки осипається.
  • Наразі не буду повторювати, бо обожнюю термотуш від The Saem.

8/10

  • Сироватку з ретиналем 0,1% Medik8 Crystal Retinal 10 на офіційному сайті позиціонують як продукт для просунутих користувачів вітаміну А. Ретиналь (ретинальдегід) в такій концентрації діє в 11 разів швидше, ніж ретинол відповідно до тієї ж інформації з офіційного сайту.
  • Текстура просто пісня. Подразнення особисто у мене 0. Після сироватки навіть не хочеться користуватись зволожуючим кремом. Придбала залишок для використання під очима та навколо очей.
  • Ціна досить висока.
  • Хотіла б повторити як крем навколо очей, але тільки якщо потраплю на гарну ціну.

10/10

  • Мій улюблений бальзам для губ вже дуже багато років. Один з моїх перших оглядів у клубі саме на нього: https://club.makeup.com.ua/post/4329/
  • Постійно його повторюю!

10/10

  • Вони чудові. Нарешті знайшла бритви для обличчя, лезо в яких має дрібні хвильки, що не подразнюють і не тягнуть мою шкіру - і суху, і вологу.
  • Використовую на постійній основі для брів та вусиків. Обожнюю саме ці.
  • Використовую багаторазово - головне просушити лезо перед закриттям кришечкою для довготривалого користування.
  • Повторюю вже двічі.

10/10