Свідома клієнтка

Як я мию пензлі для макіяжу

Як я мию пензлі для макіяжу

Сьогодні в моїх пензлів для макіяжу був банний день, з приводу чого хочу поділитись “лайфхаком” для миття пензлів. На цей метод мене надихнув спеціальний девайс для миття пензлів, котрий я бачила у фізичному магазині, який був виготовлений з силікону та нагадував колишню дошку для прання, його потрібно було одягати на руку і я його не придбала, мені хотілось щось, що дозволить мені мити пензлі, зменшивши контакт миючого засобу з долонею. Моїм девайсом стала звичайна пластикова мильниця з ребрами на внутрішній стороні, які створені для того, щоб не замокало мило, об ці ребра я і мию пензлі, обережно, не розплескуючи їх.

Пензлі я мию тим самим засобом, котрим вмиваю обличчя, зараз це повністю натуральне мило, я ніколи їх не замочую, з сухими текстурами мені вистачає одного намилювання, потім полощу, періодично делікатно віджимаючи від води, сушу в горизонтальному положенні, поклавши на край полиці так, щоб ворс опинився у повітрі, після того, як пензлі висихають, обережно розпушую знову.

Дякую за увагу до мого допису і якщо ви миєте пензлі о долоню, спробуйте цей спосіб.