Ta_nyaaaaaaa

Мій повноцінний догляд за тілом з Nivea

Мій повноцінний догляд за тілом з Nivea
Мій повноцінний догляд за тілом з Nivea
Мій повноцінний догляд за тілом з Nivea

Сьогодні швидесенько розповідаю про кожен продукт з моєї тепер уже колекції засобів догляду за тілом Nivea.

Як можна помітити більшість із них дууууже сподобалися не тільки мені, мяу 🐱

*Скориставшись нагодою, хочу привітати усіх зі світлим святом - Великоднем 💝

У мене їх три і всі різні 🤩 Щоб не повторюватися нижче, відразу окреслю спільні ознаки:

🔸 Об‘єм кожного стандартний - 250 мл.

🔸 Кришечка у форматі фліп-топ.

🔸 Усі гарно піняться.

Окремо хочу наголосити, що формула зазначених нижче гелів є біорозкладною та не містить мікропластик ☝🏻

Гель має дуже приємний аромат. Кремово-фруктовий, а точніше абрикосовий. Однак це не класичний аромат абрикосу, а більш косметичний, з нотками, що нагадують ефірну олію і стиглі абрикоси 😍

Абсолютно не набридає.

У своєму складі містить:

🌱 олію виноградних кісточок

🌱 натуральну олію абрикосових кісточок

🌱 касторову олію

🌱 лимонну кислоту

🌱 вітаміни

Текстура (гортайте фото) виглядає цікаво. Гель молочно-перламутровий, так і виблискує у долоні.

Доволі густий. Через це витрата економна.

Шкіру не пересушує, а навпаки робить її м’якою, ще й аромат залишається, хоч і ненадовго (30-40 хв).

Тепер також один із фаворитів. Поки до Tesorі рука навіть і не тягнеться. У Нівея аромат більш натуральний і кремовий, який менш дратує мої рецептори.

Освіжаючий цитрусовий гель для душу на спекотну пору шукали? А я його знайшла 😉

Аромат цього гелю так бадьорить! Він зовсім трішки кисленький, свіжий, при цьому ненав’язливий, цитрусовий!)

Текстура майже прозорого гелю із зеленуватим відтінком.

Такий же густий і концентрований, як попередній.

Склад саме цього гелю відзначається наявністю у складі дбайливих олійних гранул, які додатково зволожують шкіру.

Таким чином, після гелю для душу з ароматом лемонграсу моя шкіра більш зволожена.

Маленькі олійні жовті кульки при розтиранні між долонями вмить "лопаються", тануть та розчиняються. Тобто немає відчуттів синтетичних грубих гранул.

Ідеальний на літню спеку ☀️

Зовсім неочікувано він став моїм фаворитом (І не тільки моїм, ви подивіться на фото! 🤭)

Надзвичайно приємний кремово-пудровий аромат з трав’янистими нотками алое. Освіжає, бадьорить.

Склад містить:

🌱 алое вера

🌱 вітамін Е

🌱 вітамін С

Текстура молочного кольору, такий же перламутровий гель, як з абрикосом.

Шкіра гарно очищена і м’яка, не пересушена.

Загалом усі гелі Nivea мені сподобалися, а гель з алое - фаворит. Мені подобається м’яке очищення, що не роздратовує шкіру навіть за умови щоденного використання. Зараз мене особливо зрозуміють власниці чутливої шкіри

Хоч і пляшечка з гелем для інтимної гігієни доволі невелика на вигляд, однак вміщує в собі 250 мл продукту.

Всередині прозорий гель середньої густини, що має приємний невагомий трав‘янисто-косметичний аромат. Нагадує запах ромашки, такої трішки пудрової.

Абсолютно не затримується на тілі, відчувається найбільше з флакону.

У складі містить:

🌱 aha-кислоти

🌱 жожоба

🌱 касторову олію

🌱 молочну кислоту

🌱 ромашку

Очищення гелю мега-делікатне, за що ставлю величезний плюс.

Утворює м‘яку піну у достатній для використання кількості.

Не викликав подразнення.

Саме цей гель у мене опинився вперше, раніше обирала Lactacyd, однак у порівнянні з Nivea він програє. Особисто за моїми відчуттями Нівея більш ніжний і приємніший у використанні.

Звісно, коли мова йде про очищення для тіла та м‘яку, доглянуту шкіру після цього, слід згадати і про зволожуючий засіб.

З лосьйонами і молочком для тіла Nivea я знайома давно, раніше неодноразово повторювала класичні версії лосьнів «Неймовірна м‘якість» та «Глибоке живлення».

Проте на затест мені трапився саме лосьйон з алое.

Він має легкий кремово-трав'янистий солодкуватий аромат, що нагадує описаний вище гель для душу. Саме лосьйон має більш інтенсивний запах алое.

Цей аромат ще залишається на тілі протягом 1,5-2 годин після нанесення.

Ключовим активним компонентом лосьйону є алое вера 🌱

Текстура дуже приємна і легка, нагадує молочко. Відповідно, лосьйон білого кольору.

За відчуттями абсолютно не липкий, не залишає жирної плівки.

Використовувала щодня після гелів.

Зволоження зазвичай вистачало до кінця дня, тобто на 12 годин точно.

Однак інколи хотілося додатково зволожити шкіру після 8+ годин. Тому про глибоке зволоження протягом 48 год, як зазначає виробник, на жаль, стверджувати не можу.

Загалом шкіра почувається після лосьйону комфортно, вона умить стає бархатистою і надзвичайно м’якою.

Отож зволоження цілком достатньо до наступного прийняття душу.

Чим подобається цей лосьйон? Передусім легкою текстурою, що ідеально на літній період, аби не переобтяжувати шкіру.

Надалі перейду до дезодорантів-антиперспірантів. Усі вони з однієї серії - «Чорне та Біле. Невидимий прозорий» , однак у різних форматах. НЕ без розчарувань…

Розпочинаю з того, що сподобався найбільше з колекції.

Відразу і зазначу, що загалом полюбляю формати кулькових антиперспірантів та у стіку. Для мене вони найбільш комфортні

У цій серії виробник обіцяє надійний захист від поту та запаху ДО 48 год.

У моєму кульковому антиперспіранті сама кулька працює погано, прокручується раз через раз.

Текстура продукту прозора, не липка (АЛЕ всього один раз при нанесенні був дуже липким 🫠, але це відчуття зникло за 10 хв). Взагалі невагомий, не відчувається на тілі. Нагадує гель.

Аромат спочатку доволі інтенсивний, такий собі запах чистоти, який спочатку відчутний протягом декількох хвилин, а потім губиться.

Основне питання: чи захищає від запаху? - ТАК

Чи захищає від поту? - Так, але не блокує потовиділення на 100%ч

НЕ залишає плям ні на білому, ні на чорному. Гарно захищає від неприємного запаху та блокує потовиділення

До 24 год працює точно, більше не перевіряла.

Загалом доволі сподобався, свою функцію як дезодорант-антиперспірант виконує непогано.

Звісно, улюблені антиперспіранти він не переплюнув, але з трьох форматів цієі ж серії він найкращий. Знову ж таки, на мою думку)

*до речі, а ви знали різницю між антиперспірантом і дезодорантом? Перший відповідає за усунення поту/зменшення потовиділення і приємний аромат, другий - за усунення неприємного аромату, а перший пункт не зобов’язаний виконувати. 🤓

Цей формат мені сподобався менше, ніж попередній.

Мав захисну пластикову кришечку. Прокручується як гвинт.

Він має такий же аромат, який мене не дратував. Запах чистоти.

Однак він уже не прозорий, а білувато-кремовий і може залишити плями на одязі, якщо не дати йому повністю поглинутися чи випадково зачепити стіком безпосередньо одяг.

Чи захищає від неприємного запаху? - однозначно ТАК

Чи захищає від потовиділення? - Відповісти складніше, так як цей антиперспірант не блокує виділення поту «в нуль». Однак він дещо зменшує його.

Такого захисту мені також вистачало на цілий день.

Загалом він теж мені сподобався, уже навіть пройшов не один краш-тест у спеку під відкритим сонцем у кофтинці з синтетичного матеріалу (розумієте про що я? 😉)

Або той, що став розчаруванням у цій трійці.

Однак враховую і те, що не являюся прихильницею дезодорантів у форматі спрею.

Він має цікаву верхню частину, що прокручується. Таким чином, дозатор-спрей можна відкривати і закривати.

З усіх трьох, саме цей має найбільш різкий і виражений аромат, який тримається на одязі доволі тривалий час.

На жаль, на чорній тканині залишив білі сліди, хоч і не відразу після нанесення, а протягом кількох годин.

Із завданням щодо захисту справляється загалом непогано, але дещо гірше, ніж попередньо описані антиперспіранти.

Весь час відчувається запах самого антиперспіранту, він занадто виражений і віддає ацетоном. Це мене і засмутило найбільше.

Красуні, а у вас є улюблений бренд засобів для догляду саме за тілом?) Також прошу поділитися улюбленим і перевіреним роками (і пекельними сонячними деньками ☀️) антиперспірантами. Бо у мене є улюблений, але таааак хочеться спробувати щось нове. Ви ж розумієте ці відчуття? 😅