Моє ідеальне відновлення

Моє ідеальне відновлення

час від часу люблю робити всякі процедурки в косметолога, також не забуваю про волосся.

Зробила в салоні процедуру холодного відновлення і майстер порекомендував робити таке самостійно завдяки філерам Mirella Professional Esty Anti-Yellow Reconstructing Cocktail.

Після використання волосся стадо неймовірно блискуче, слухняне, розсипчасте, живе.

Помітила менше січення волосся та сухості, забирає небажаний жовтий підтон блонду.

Крем, що утворюється в результаті змішування відновлювальної олії та антижовтого бустера, глибоко проникає в пошкоджене волосся, забезпечуючи його ефективне оздоровлення. Вже після першого використання волосся стає м'яким, неймовірно блискучим та слухняним.

По часу миття, відновлення, вкладання зайняло всього 45 хв.

Склад : БУСТЕР: Aqua (Water), Amodimethicone, PEG-40 hydrogenated castor oil, Parfum (Fragrance), Acid Violet 43, Imidazolidinyl urea, Phenoxyethanol, Cetrimonium chloride, Trideceth-10, Propylene glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Hydrolyzed keratin, Propylparaben, Butylparaben

ОЛІЯ: Propylene glycol, Alcohol denat., Myristyl alcohol, Aqua (Water), Cetrimonium chloride, Parfum (Fragrance), Caramel, Argania spinosa kernel oil, Butylene glycol, CI 47005 (Yellow 10), Hypnea musciformis extract

Моє ідеальне відновлення
Моє ідеальне відновлення
Моє ідеальне відновлення