Spodobaieva Maryna

Agiva Milk Protein 2 Phase Conditioner

Agiva Milk Protein 2 Phase Conditioner

Досить довго я на нього дивилася і чула багато гарних відгуків, навіть від своїх колег. Не довго думаючи після закінчення свого спрею відразу придбала. Тепер розумію чому.

Формула кондиціонера містить молочний протеїн, кокосовий екстракт, касторову олію та гліцерин, які сприяють зміцненню і живленню волосся від коренів до кінчиків, надаючи при цьому просто неймовірного блиску.

Почнемо з об’єму він тут величезний 400мл., пакування досить стильно оформлено, верхня ребриста частина забезпечує зручне положення в руці без ковзання. За розпилювач, хочеться дати почесну грамоту, він наскільки мілкий, огортає волосся хмаринкою. Віддушка тут максимально приємна, хоч я не великий поціновувач кокосу, але аромат молочного коктейлю чи морозива з ноткою кокосу, дуже приємний і ніжний, не різкий на волосся залишається не довго.

Склад:Aqua, Cyclopentasiloxane, Amodimethicone, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Parfum, Polyquaternium-6, Cocamidopropyl Betaine, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Hydrolyzed Milk Protein, Cocos Nurfera Fruit Extract, Potassium Sorbate, Coumarin.

Переваги:

  • Забезпечує інтенсивне зміцнення та живлення волосся.
  • Підходить для всіх типів волосся та шкіри.
  • Полегшує розчісування.
  • Знімає електризацію волосся.
  • Має термозахисну властивість.
  • Підходить для всіх типів волосся та шкіри.

З приводу термозахисту невпевнена, в мене пошкоджене і пористе волосся після використання фену, я завжди, як Долина в збірці пісень 80-90-х років, зараз хочеться максимально відновити волосся після всіх експериментів, феном користуюся рідко.

Спосіб застосування: перед використанням добре збовтати. Розпиліть на вологі або сухі кінчики волосся, розподілити за допомогою гребінця. Не потребує змивання.

Якщо ви шукаєте ефективний засіб, який покращить стан волосся, наддасть неймовірний блиск та полегшить розчісування, цей кондиціонер - ідеальне рішення.

Agiva Milk Protein 2 Phase Conditioner
Agiva Milk Protein 2 Phase Conditioner
Agiva Milk Protein 2 Phase Conditioner
Agiva Milk Protein 2 Phase Conditioner
Agiva Milk Protein 2 Phase Conditioner