Стася

Чи варто переплачувати за хайлайтер ?

Чи варто переплачувати за хайлайтер ?

Багато хто думає , що дорожче означає краще , але чи дійсно це так ? Сьогодні розглянемо на прикладі хайлайтера .В мене їх досить багато і із різних уінових категорій тож зрівнювати мені є що . Зараз мова не іде тільки про ціну або склад , а про продукт повністю . Хайлайтери бувають різні рідкі та сухі . Особисто в мене тільки сухі хайлайтери . Для зрівняння я підготувала 5 хайлайтерів . Ви їх бачите на фото . Впевнено можу сказати що рожевий хайлайтер від GlamBee з усіх цих найгірший . Мені в ньому нічого не подобається колір не дуже , текстура теж ніяка , на обличчі вигляддає не дуже , звісно , він блистить але це не дуже природньо , зовсім не природньо . Тож моя оцінка 5 / 10 функцію хайлайтера наче виконує але мені не подобається . Наступний буде теж цієї фірми із колекції Kiss time . Мені подобається дизайн , виглядає цікаво . Моя оцінка 8/10 якщо наносити пальцем то все ок , але якщо пензликом то лягає темним . Інші два від GlamBee та LCF світлі тому лягають дуже природньо . Від КІКО теж супер (про нього є окремий пост ). Від лсф дуже подобається тому що він легкий та ідеально підійде на кожен день . Як висновок хочу сказати ,що всі продукти круті не дивлячись на їх ціну , тому обирайте продукт не по ціні , а по якості та власним відчуттям .