alena.rosee

Call me Gucci Girl

Call me Gucci Girl

Всім привіт! 💕

Ох це солодка назва Gucci, яка манить, вабить та закохує в себе 💜

Сьогодні трошки розповім про відносну новинку в родині Flora - Gorgeous Magnolia 🌸

Call me Gucci Girl

Флакони Флори давно вже стали виглядати інакше , це стильні , покриті емалью , флакончики , в які просто неможливо не закохатись, витриманий дизайн в стилі італійського бренда ще раз нагадує про легендарний модний будинок .

Я обожнюю магнолії саме в природі - це прекрасні крупні квіти , які пахнуть досить слабовиражено. А ось в парфумерії коли солює нотка магнолії - такі аромати я стараюсь уникати , бо чую трошки «брудні ноти» саме в цьому акорді.

Також я не люблю кокос в косметиці , завжди стараюсь обирати віддушку точно не кокосову, хоча сам горіх люблю в їжі 🥥

В цьому ж парфумі головні ноти і є магнолія з кокосом , то що ж вийшло у нас за знайомство ?

Піраміда аромата:

Верхні ноти: Ожина і Кокос;

ноти серця: Магнолія, Жасмин Самбак і Шавлія;

ноти бази: Мускус, Пачулі і Блонд деревина.

Аромат зі старту яскравий , всеогортаючий ! Це солодке поєднання стиглої дикої ожини та саме кокосового молочка , я б навіть сказала , кокосових вершків , які мають більш високий відсоток жирності 🥥

Цей ягідний крем просто неймовірний , він легкий , солодкий , взбитий 🍨 і по кольору точно нагадує колір флакону.

Вже трошки згодом в базі можна відчути італійський жасмин , не чайний , а більш нічний , трошки дурманний та нереально звабливий .

Цей жасминово-ягідно-кокосовий крем огортає такими обіймами , що нема часу з ним сперечатись . Розбавляє все це солодке буйство та додає трошки строгості Пачулі з деревяшками . Але база просто відтіняє головні ноти і не дає їм засолодитися більше.

Де ж та сама магнолія спитаєте ви? Я її не чую , і я рада цьому , але спитавши інших людей , вони також не чують саме магнолієві ноти . Вони є десь далеко і тількі іноді доносяться легким фльором. Ну і чудово! 💜

Аромат асоціюється з люксом , не знаючи що це , вдихаєш і така одразу: це щось дуже люксове.

Асоціації з вишуканістю , лоском , доглянутою жінкою , вона випромінює щастя та … любов до Гуччі. 🤩

🇮🇹

Так пахне Італія у фешн кварталі, люди збираються перед вечерею на аперетив , а навколо квітнуть Магноліі .

💜Стійкість : середня , годин 5-6.

💜Шлейф : середній , до метра.

💜Флакон: прекрасний компактний , у фірмовому стилі Гуччі , ковпачок тримається добре.

💜Розпилення: димка .