Олена Романюк

Essence 302 Heavenly Олівець для губ

Essence 302 Heavenly Олівець для губ
Essence 302 Heavenly Олівець для губ

Привіт 🌷 Нещодавно придбала ще один олівець для губ Essence Soft & Precise. Гарні відтінки, м'який грифель, який чітко промальовує контур та поверхню губ, стійкість та класний сатиновий фініш, у стилі помад початку 2000-х.

Розповім про нюдовий відтінок 302 Heavenly, яким я замінила гелевий олівець LAMEL 405 Чайна троянда, який мене конкретно розчарував.

Отже, що ми маємо з олівця в ціну до 50 грн?

  • якісний дерев'янний корпус, при заточенні не лізуть скалки, грифель не відділяється від основи
  • достатньо м'який грифель, який водночас чітко промальовує контур та легко зафарбовує поверхню губ, але не кришиться, не ламається та зникає зі швидкістю світла за одне нанесення
  • відсутність сторонніх ароматів, просто запах дерева, якщо піднести близько до носа.
  • сатиновий фініш, я була здивована з першим олівцем цієї лінійки, але дуже гарно, це не перламутр, коли не видно відтінок, а легкий відблиск, колір при цьому не губиться
  • достатньо висока стійкість, контур губ зберігся після обіду, остаточно стерла міцелярною водою

Свотчі олівців Essence 302 Heavenly та LAMEL 405 Чайна троянда. Мені був потрібен схожий нюдовий олівець, але без рожевого.

LAMEL 405 Чайна троянда трохи стійкіший, але у використанні зовсім мене розчарував, залишав білу плівку, з'явився зайвий запах.

Тому, зараз мій фаворит - Essence 302 Heavenly

Звісно, подивимося, як виглядає олівець на губах 😘

На верхньому фото - олівець Essence 302 Heavenly нанесено соло, просто контур і поверхня.

На нижньому фото - олівець Essence 302 Heavenly + блиск для губ Essence Juicy Bomb у найсвітлішому, прозорому відтінку 101 Lovely Litchi.

Мені подобаються обидва варіанта, тим паче, такий макіяж губ виходить приблизно на 100 грн 😉