Олена Романюк

Parisienne Italia крем-маска для волосся з екстрактом насіння льону

Parisienne Italia крем-маска для волосся з екстрактом насіння льону

Привіт 🌷 Переглянувши історію замовлень на MakeUp (люблю таке інколи робити, можна згадати забуті засоби), я вирішила замовити крем-маску для волосся Semi di Lino від бренду Parisienne. Виявилося, що це вже моя третя баночка цієї маски, і я точно маю вам розповісти про неї.

На сайті MakeUp маска Parisienne представлена у двох варіантах фасування: 150 та 500 мл . Я беру 150 мл, у мене волосся трохи нижче плеч, більший об'єм просто немає сенсу брати.

Формат пакування нагадує маски Kallos, маленька баночка з кришкою-шайбою, достатньо зручно тримати в руках, легко відкривається та займає мало місця на поличці.

Склад маски, можливо, для когось буде неприйнятним, коротко по основним позиціям: Aqua, Cetyl Alcohol (безпечний жирний спирт, емолент), Cetrymonium Chloride (консервант, емульгатор, рівень безпеки середній), Linum Usitattisimum Oil (олія льону звичайного), PEG-8 Glyceryl Laurate (допустима в косметиці ПАР, емульгатор), PEG -15 Cocopolyamine (допустимий емульгатор, створює плівку на волоссі), лимонна кислота, парфум, метилпарабен.

Звісно, є маски з кращим складом, але за ті 2 роки, що я купувала її, моє волосся точно гірше не стало.

Консистенція - кремова, білого кольору з перламутровим відтінком, з помітним маслянистим розшаруванням, доволі рідкувата, але завдяки цьому легко розподіляється на волоссі.

Аромат - квітково-трав'янистий, не дуже агресивний, на волоссі після миття не залишається.

Моє волосся : нормальний тип, натуральний колір, завдяки комплексному догляду, не сухе, не пошкоджене, відрощую, доглядаю, феном не користуюся, експериментів не проводжу 😅

На фото моє волосся, на другий день після миття та використання крем-маски Parisienne.

Мій досвід використання маски Parisienne: 1 раз на тиждень, після миття голови.

Наношу на середину довжини, десь на рівні лінії вух. Залишаю на 5 хвилин.

Маска відчутно жирненька, волосся добре огорнуте нею, щільне та приємно ковзає між пальцями.

Легко прочісується, не відчувається жодних вузликів.

Змивається маска достатньо легко, відчуття, що волосся погано промите немає. Волосинки дуже гладенькі та щільні.

На сайті бачу інформацію, що можна наносити на усю довжину, від коренів, але я так не робила жодного разу.

Мої враження після використання: мій улюблений ефект живого, необтяженого волосся 🩷

Воно легке, гладеньке, але без неприємного відчуття купи силіконових незмивних засобів та укладки. Волосся легко розчісується, об'ємне, рівно лежить на плечах. Немає заломів на кінцях.

Враховуючи, що це моя третя баночка, то я сміливо можу рекомендувати крем-маску Parisienne з екстрактом насіння льону 🩷