banmana

Мастхев для кудрявого волосся! ‍

Мастхев для кудрявого волосся! ‍

1. Відновлююча маска для волосся з колагеном і керамідами Elizavecca CER-100 Milky Piggy Collagen Ceramide Coating Protein Treatment:

  • Для кого: Сухе, пошкоджене, ламке, пофарбоване волосся.
  • Що робить: Відновлює, зволожує, усуває сплутування, надає блиск і силу.
  • Ключові компоненти: Колаген, кераміди, соєвий протеїн, гідролізат протеїнів пшениці, сої та кукурудзи, екстракти селери, капусти, рису, томатів, ріпи, моркви, капусти броколі, алісми, солодки китайської, екстракт півонії.
  • Спосіб застосування: Нанести на вимите волосся, розподілити по всій довжині, залишити на 5-20 хвилин, змити.

2. Есенція для зміцнення волосся на основі олій Elizavecca CER-100 Hair Muscle Essence Oil:

  • Для кого: Сухе, тьмяне, пошкоджене волосся з січеними кінчиками.
  • Що робить: Живить, зволожує, захищає від УФ-променів, полегшує розчісування, надає блиск, еластичність.
  • Ключові компоненти: Олії аргани, обліпихи, вечірньої примули, макадамії, мигдалю, авокадо та ін.
  • Спосіб застосування: Нанести на вологе або сухе волосся, відступаючи 10 см від коренів, не змивати.

3. Спрей для волосся Elizavecca CER-100 Collagen Coating Hair A+ Muscle Spray:

  • Для кого: Сухе, пошкоджене волосся.
  • Що робить: Додає блиск, усуває пухнастість, розгладжує, зволожує, полегшує розчісування.
  • Ключові компоненти: Колаген, кераміди, пантенол, екстракт зеленого чаю.
  • Спосіб застосування: Розпорошити на вологе волосся, підсушене рушником, не змивати.

Моє волосся ці засоби роблять мега м'яким, слухняним та гладким, після цих засобів я можу спокійно робити укладки, + спрей має властивості термозахисту.

Ці продукти Elizavecca стануть вашими вірними помічниками у догляді за кучерявим волоссям. Завдяки їм ваші локони будуть чітко окресленими, блискучими, пружними та здоровими!

Мастхев для кудрявого волосся! ‍
Мастхев для кудрявого волосся! ‍