koryffea

SPF від CERAVE

SPF від CERAVE

Цей спф зазначається брендом як для всіх типів шкіри, бо інших спф у них попросту нема в Україні🤷🏻‍♂️Хоча є , такий ж з рівнем спф 50,але доступний тільки з Європи.

Сама баночка:об'ємом 52 мл(50 г),зустрічає приємним мінімалістичним пакуванням,містить основну інформацію про продукт,склад ззаду.

Розхід:на обличчя вистачає 2-3 пшика, в середньому на 5-6 місяців кожноденного використання 1 раз зранку.

Текстура: не скажу що воно як гель, але як звичаний крем

Комедогенність:зазначений як некомедогенний,та мені також пори не забив(1 вмиванням гелем цього ж бренду для проблемної шкіри)

По традиції розберемо склад:

AQUA / WATER, HOMOSALATE, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, NIACINAMIDE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CETEARYL ALCOHOL, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, DIMETHICONE, STEARIC ACID, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, MYRISTIC ACID, SODIUM HYALURONATE, CHOLESTEROL, PALMITIC ACID, PHENOXYETHANOL, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, DISODIUM EDTA, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, PHYTOSPHINGOSINE, ETHYLHEXYLGLYCERIN

CETEARYL ALCOHOL- спирт😑

DIMETHICONE- зволожувач,може забивати пори,але зараз визнаний безпечним

BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE- може подразнювати очі

PHENOXYETHANOL-мій неулюблений компонент, досить небезпечний, бо може викликати розлади нервової системи у дітей до 3 років, але в малих концетраціях безпечний,хоча і може накпичуватися у організмі і завдавати шкоди

Але не все так погано:

NIACINAMIDE-заспокоювач,підходить чутливій шкірі

CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP- фірмові компоненти бренду,зволожувачі та заспокоювачі

SODIUM HYALURONATE-зволожувач

SODIUM LAUROYL LACTYLATE-зволожувач

Загалом склад норм як для спф,і сам спф непоганий, але на заміну йому в наступний раз краще візьму Eucerin.

Загальна оцінка - 7/10

ВСІ ФОТО У ПОСТІ МОЇ,ПОСТ НЕ Є ЛІКАРСЬКОЮ ПОРАДОЮ,САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я