Julianna Vini

Парфумовані гелі для душу від Mermade

Парфумовані гелі для душу від Mermade

Бренд Mermade має 5 різних видів ароматів гелів для душу. Це :


💞 Daydreamer;
💞 Boyfriend;
💞 Night In Paris;
💞 Our Summer;
💞 Feel The Rain.


Усі дуже різні та на всі смаки.

Їх можна замовити як окремо, так і набором). Думаю такий набір дуже розбавляє щоденно рутину новими фарбами 🤩
Також вони є різного розміру у форматі 50 мл або 100 мл.
Сьогодні розповім про два аромати які я вже затестувала та в мене навіть з'явився свій фаворит.

Зручний формат баночки з кришечкою фліп-топ. Зручно відкривається та закривається.

Вистачає всього пару крапель гелю, потім він добре піниться. Расход економічний.

Я переконалася, що як і обіцяє нам назва, аромат нагадує ранок з коханою людиною. Якщо як варіант, його можна використовувати перед побаченням з метою викликати ревнощі 😅 Тут точно спрацює )

Аромат свіжий, чути древинні ноти та аромат м'яти. Запах гелю прям дуже свіжий.

Сподобалось також те, що сам гель легко змивається водою та немає відчуття чогось липкого на тілі. Аромат після душу чути ніби як легкі, не різкі парфуми).

Спочатку перед замовленням, я подумала, що аромату дощу не буває і не може бути. Тобто такий аромат напевно передати складно.

Я помилялася, бо аромат цього гелю моментально нагадує дощову погоду, літо, прогулянки під дощем.. Аромат теж свіжий, неординарний і для мене такий загадковий, який важко описати по нотам.

З того, що я змогла почути це нотки мандарину та чогось такого дуже свіжого та літнього.

Ще нічого подібного до цього не чула. Аромат Feel The Rain одразу став моїм улюбленим з усіх гелів).

Після душу дуже тішить, що залишається легкий шлейф аромату, який піднімає настрій.

Дякую за увагу 🤗