Lykova_Irina

Моя колекція кольорових лаків на весну

Моя колекція кольорових лаків на весну

Вже прийшло тепло, тому настав час діставати свою весняну колекцію кольорових (тобто, не білих, не камуфляжних і не нюдових - про них напишу якось окремо) лаків для нігтів.
Лаків буде багато, тому не будемо багато говори, а відразу почнемо.


Рожеві та яскраві кольори лаків.

Деякі зняті з виробництва, тому їх пропустимо.
Top face №107 - дуже люблю лаки цього бренду, і цей колір один з найулюбленіших. Підійде на будь-яку пору року і для будь-якого приводу.
Wibo incredible gel №9 - теж дуже гарний спокійний рожево-бежевий колір. Наноситься не без проблем, але тримається чудово і виглядає дуже гарно.
Golden rose ice chic №06 - сохне досить довго, але він дуже красивий.
Golden rose rich color 46 - це звичайний рожевий, нічого в ньому особливо немає. Але для різноманіття, чому б і ні?
Vipera tutti frutti №01 - гарний у пляшці, але не дуже гарний на нігтях. Не знаю, чи буду користуватися, поки дам йому шанс, але якщо що - комусь подарую.
Rimel 262 - він у мене дуже давно. Теж не знаю, чи буду користуватися, але він швидко сохне і це плюс.
Pierre Cardin studio nails №042 - це новиночка у мене, ще не фарбувала нігті цим кольором. Але пробувала інші кольори цього бренду і мені дуже сподобалось.
Pierre Cardin studio nails №043 - з цим кольором аналогічно.

Quiss summer 19 - це ще одне моє відкриття, як за таку ціну можна робити такий хороший лак. Гарний салатовий колір, лягає рівненько, покриття щільне, носиться добре. Quiss summer 08 - з цим кольором все те саме.


Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну
Моя колекція кольорових лаків на весну

Блакитні, бузкові, зелені кольори

Top face lasting color 053 - дуже гарний колір, який підійде, мабуть, для будь-якої пори року. Я фарбувала нігті ним восени та взимку. Але думаю, що весною буде гарно виглядати.

Top face lasting color 091 - спокійний сіро-блакитний. Іноді хочеться відпочити від рожевого, тож цей товариш буде напоготові.

Top face lasting color 127 - гарний бузковий колір. Не скажу, що часто планую користуватись, але іноді - так!

Golden rose ice chic 124 - гарний світло-блакитний. Сохне довго, але гарно виглядає і носиться нормально.

JL №069 - цей лак купила на сдачу. Ціна у нього смішна, але лак, неочікувано, сподобався. Так, він не дає щільного покриття, він напівпрозорий. Носиться середньо - у мене дні чотири. Але виглядає на нігтях гарно.

Pierre Cardin studio nails №068 - це теж новинка, ще не користувалася, але вже не терпиться.

Pierre Cardin studio nails №077 - ще одна новиночка.

От і все... Поки що 😄

Дуже дякую за увагу! 😘