Zhukovka 🌸

Революція в догляді за шкірою разом з Genabelle

Революція в догляді за шкірою разом з Genabelle

Привіт дівчатка, сьогодні я розповім про справжнє відкриття для вашої шкіри 🌿

Про пади Genabelle насичені тонером з екстрактом кале 86🌿

B останні роки засоби корейського догляду за шкірою завоювали світ завдяки своїй ефективності . Одним із справжніх відкриттів для мене особисто став тонер Genabelle з високим вмістом екстракту листя кале, які обіцяють не тільки глибоко очищати шкіру, але й надавати їй заспокійливий та омолоджуючий ефект.


Чи насправді це так ? Давайте розбиратись 😌

Революція в догляді за шкірою разом з Genabelle

Раніше я не стикалася з косметикою, що містить екстракти листя кале 🌿
Тому зацікавилася цим компонентом і ось що мені вдалося знайти:

Листя кале відомі своїми вражаючими поживними властивостями та великою кількістю антиоксидантів. У формулі падів Genabelle використовується висока концентрація цього інгредієнта (82,000ppm),що робить особливо ефективними для відновлення та тонізування шкіри. Їх застосування дозволяє максимально використати корисні властивості кале для підвищення загального тонусу шкіри та її здоров'я.

Делікатний РНА пілінг, який забезпечують пади, допомагає делікатно видаляти мертві клітини шкіри без ризику подразнення. Це робить пади ідеальним вибором навіть для чутливої шкіри.
Слідкуючи за стрічкою у нашому клубі , я часто бачу скарги на чутливість шкіри, тож придивіться , можливо саме цей продукт саме той , якого потребує ваша ніжненька шкіра 🌸

Спосіб застосування:

• Після очищення обережно протріть шкіру рельєфною стороною пада.

• Використовуйте гладку сторону Як маску, поклавши її на проблемні ділянки на 10-25 хвилин.

Упаковка містить 60 штук, що робить їх зручними y використанні та економічними. Кожен з падів ідеально просочений тонером, що забезпечує догляд не лише за шкірою обличчя, а і примусово нагадує про важливість догляду за зоною декольте 🪽

Пади від Genabelle закохали мене з першого разу. Делікатна очищаюча дія, пом'якшення, зволоження та омолодження все це робить їх ідеальним рішенням для підтримки здоров'я та краси вашої шкіри.
Якщо ви в пошуках якісного та комплексного догляду , то безсумнівно раджу спробувати і неодмінно повторю їх сама .
P.S: Тепер зацікавилась і іншими продуктами цього бренду 🌿

Gluconolactone

Підтримує необхідний рівень зволоження. Є природним антиоксидантом, за своєю активністю порівнянним з аскорбіновою кислотою і токоферолом. Р. має невисоку дратівливу здатність, оскільки кисла група «захована», і попадання молекули на шкіру не викликає печіння. Нижчий дратівливий потенціал дає можливість використовувати Р. у разі вкрай чутливої шкіри. Хороше зволоження, м'яка кератолітична та деяка антиоксидантна дія - оптимальне поєднання для догляду за дуже сухою та чутливою шкірою. Не підвищує чутливість шкіри до сонячного світла і може використовуватися в комплексній програмі, що включає ретиноїди. Сприяє відновленню цілісності шкірного бар'єру, м'яко знижує рН кислотної мантії, зменшуючи таким чином активність серинових протеаз-руйнівників білкових компонентів корнеодесмосом та покращує бар'єрні властивості рогового шару. Здатний транспортувати на собі молекули води та через механізм регуляції концентрації кальцію у шкірі сприяє стимуляції процесів відновлення ліпідного бар'єру шкіри. Г. зменшує наслідки впливу УФ випромінювання на шкіру, але не сприяє гіперпроліферації клітин