MAXIMOVA🌷

Jelly Tint 402 LAMEL FLAMY

Jelly Tint 402 LAMEL FLAMY

Як тільки я побачила новинки з колекції FLAMY одразу купила цей тінт. Саме за цим 402 відтінком варто було б «ганятись», а не за 403, на мою думку😊 Доречі, 402 відтінок має гарну назву “NEBULA”.

Використовувала його по різному. Якщо мала багато часу на макіяж наносила в декілька шарів, як на головному фото:

  • 0 голі губи з бальзамом, який стирала серветкою перед нанесенням тінту
  • 1 один шар тінту
  • 2 шар наношу через декілька хвилин після першого (паралельно фарбую інші зони обличчя)
  • 3 шар наношу на цент губ і тримаю декілька хвилин
  • 4 знімаю серветкою залишки тінту без сильного тертя і залишається такий ефект як на фото

З опису можна подумати, що багато мороки але нанесення тінту відбувається паралельно з усим процесом фарбування, тому мені це було не складно робити. Таким методом губки виглядають в міру насичено, а в симфонії з рум’янами роблять дуже свіжий вигляд обличчя. Зверху для комфорту наносила бальзам для губ (у мене зараз від Victoria's Secret). Завершений макіяж на наступному фото.

Якщо час на макіяж був обмеженим я діяла з цим тінти по іншому (побачила такий метод у блогерки):

  • наносила контур гелевим олівцем Lamel у 410 відтінку, трішки підтушовувала пальчиком до середини
  • на цент губ наносила тінт і також розподілила пальцем

Нажаль фото такого варіанту не підготувала, але це нюдово-рожеве комбо. Виглядає гарно👌

Jelly Tint 402 LAMEL FLAMY

Футляр симпатичний, туба виконана з матового пластику, кришка глянцева. Тінту в тубі 3 гр, не багато але для мене достатньо. Аплікатор дуже зручний. В сумочку покласти приємно😊

Аромат приємний. Читала у відгуках, що з часом у дівчат він змінився на неприємний, у мене наразі такої проблеми немає.

Консистенція справді трохи желейна.

Смак - ось на смак він гірчить, це мінус.

Ефект тінту присутній, губи дійсно поглинають пігмент та набувають привабливого кольору. Але для хорошого результату губи мають бути в гарному стані, інакше в сухіших зонах колір проявиться яскравіше і будуть плями. Іноді сильніше зафарбовує внутрішній край. Також може трохи підсушувати, раджу завжди закривати бальзамом або олійкою/блиском.

Стійкість середня, чашку кави тінт переживає без проблем, а ось після обіду скаже вам «пака»👋

Цікава історія: коли подружка побачила мене вперше з цим тінтом на губах, подумала, що я зробила татуаж☺️ Їй зі сторони дуже сподобався ефект.

А мені сподобався цей тінт. Використовую не щодня але рука за ним тягнеться!