Mandarinka

Легкий бальзам для легкого розчісування волосся

Легкий бальзам для легкого розчісування волосся

У мене тонке непофарбоване волосся, яке ну дуже швидко плутається від найменшого подуву вітра. Через жирний тип шкіри - мені доводиться мити волосся щодня, тому догляд для мене має бути в першу чергу швидкий і непримхливий. Користувалась цим бальзамом для волосся в парі з шампунем і з першого ж використання зрозуміла, що це те що потребувало моє волосся!

Легкий бальзам для легкого розчісування волосся
Легкий бальзам для легкого розчісування волосся
Легкий бальзам для легкого розчісування волосся
  • Запах у бальзама приємний, солодка віддушка, але не дуже насичена - вистачає тільки під час використання засобу.
  • Бальзам має консистенцію легкого крему, який дуже легко нанести на волосся і він вже і не відчувається миттєво. Тільки під час змивання знову розумієш, що засіб був на волоссі.

Використовувала бальзам разом з шампунем з цієї ж серії від Joko Blend

  1. Мию голову безсульфатним шампунем для нормального волосся двічі https://club.makeup.com.ua/post/37717/
  2. Далі наношу бальзам (витримую на волоссі зазвичай 2-3 хвилинки, набагато рідше 5 хв.
  3. Змиваю бальзам і підсушую волосся.
  4. Наношу крем-спрей для волосся для легкого розчісування.

Наноситься бальзам легко через легку текстуру, мені потрібно десь 3 нажими для 1го використання. Дуже подобається дозатор, і дуже подобається, що він видає небагато засобу за 1 раз, і ти можеш легко додати в разі необхідності самостійно.

Експеримент: Я вимила волосся, протримала бальзам на ньому протягом 3 хвилин, а потім використала спрей для волосся Tink. Наступним кроком було очікування, поки волосся повністю висохне, не розчісуючи його зовсім. Як ви можете побачити, волосся легко розчісується, не заплутується і, не дивлячись на наш експеримент, воно має блиск.

Якщо ж все робити вчасно і правильно - маємо результати як на фото.

✔️ Забезпечує легке розчісування. Дуже це помітила після попереднього дуету - там шампунь плутав волосся і прочісувати волосся було складно.

✔️ Волосся виглядає опрятним, не пушиться

✔️ Достатньо витримувати на волосся зовсім трошки (2-3 хвилинки) для отримання якісного результату

✔️ Маю на виході блискуче, зволожене волосся.

Звісно рекомендую бальзам Deep Care Joko Blend Balm для натурального тонкого волосся.