Yana__matviets

Омолоджуючий крем для обличчя

Омолоджуючий крем для обличчя

Ось і закінчилась ця манюня в яку я закохалась 💔

Омолоджуючий крем для обличчя від корейського бренда Genabelle

Призначений для зволоження, заспокоєння, відновлення та проти пігментних плям

Для знайомства я обрала мініатюру в обʼємі 7 мл і цього достатньо, щоб сформувати свою думку

Крем в зручному, маленькому тюбику

Консистенція легенька, поглинається дуже добре не залишаючи плівки чи неприємних відчуттів

Аромат ледь відчутний, косметичний

Моя шкіра суха, чутлива, подразнена

Цей крем повністю закриває мої ранкові потреби

Омолоджуючий крем для �обличчя

В якому виділимо

🌱Гіалуронова кислота надає шкірі глибоке зволоження.

🌱Транексамова кислота допомагає вирівнювати колір шкіри, працює з пігментацією та темними плямами

🌱Аденозин допомагає з загоєнням ран, гарний протизапальний засіб

🌱Пантенол має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію

🌱Гіалуронат натрію сприяє регенерації тканин

🌱Трипептид-1 захищає шкіру від фотостаріння, сприяє регенарації

🌱Portulaca Oleracea це відома рослина в корейській традиційній медицині для лікування інфекцій і роздратованої шкіри

🌱Acetyl hexapeptide-8 використовується як активний інгредієнт кремів або сироваток проти зморшок і старіння

🌱Центела азіатська сприяє загоєнню дрібних ран та опіків, регенерує клітини шкіри, нормалізує водносольовий та жировий обмін, підвищує пружність та еластичність шкіри, тонізує, стимулюють утворення колагену, зміцнює сполучну тканину

🌱Ромашка аптечна - азулен, що має протизапальну, загоювальну, антиалергічну дію. Відома фотозахисна ефективність

🌱Вітекс Священний використовується в засобах для відбілювання пігментних плям, для лікування висипів вугрів

І найцікавіше це

Особливість PDRN:

🐟PDRN - це інноваційний інгредієнт, отриманий з ДНК лосося, відомий своїми властивостями стимулювати регенерацію клітин та оновлення шкіри. Він ефективний у відновленні пошкодженої шкіри, заспокоєнні та омолодженні, роблячи шкіру більш здоровою та молодшою.

Я мега задоволена брендом і цим кремом, який став моїм помічником в ранковій рутині

І я дуже радію знайомству з брендом

А тут писала про гарний корейський тонік 👇

https://club.makeup.com.ua/post/38267/

Тут про гарну корейську маску 👇

https://club.makeup.com.ua/post/37652/