krislemly

#ilovemymommakeupclub

#ilovemymommakeupclub

Моя матуся 23 роки тому народила собі найкращу подружку. Ще зовсім юна дівчина подарувала мені найщасливіше дитинство, кожного дня повторюючи, що я найкраща дівчинка яка може абсолютно все. Терпіла всі мої дитячі капризи, допомагала вирішувати мої підліткові проблеми, мʼяко та коректно налаштовувала на вибір правильної дороги, допомагала приймати вірні рішення і завжди була на моїй стороні. Для мене це безціне почуття по життю, розуміти, що за спиною маю такий надійний тил.

#ilovemymommakeupclub

Зараз з мамою у нас повністю дружні відносини, ця неймовірна дівчина завжди «за» будь-яку авантюру, будь-яку тусу чи ідею від якої у тата, неодмінно, зʼявиться декілька нових, сивих волосків😂

Якщо вірити, що діти десь зверху обирають собі батьків, то мій перший у житті вибір був найкращим.

Сьогодні, це чудове свято ми звісно провели разом. Порадувавши матусю зранку квітами, пробайдикувавши пів дня, вечором вирішили зібратись випити парочку коктейлів. Наводили марафет, фарбувались та переглядали сімейний фотоальбом.

Хочу поділитись з вами декількома кадрами.

Вечір видався чудовим, моменти проведені з рідними завжди найцінніші і залишаються в памʼяті на довгі роки.

Вітаю зі святом всіх матусь, які обіймають крилами-захисту своїх дітей на землі та з неба💕