Yana__matviets

Jole Lamellar Treatment Calms Redness Barrier Repaire

Jole Lamellar Treatment Calms Redness Barrier Repaire
Jole Lamellar Treatment Calms Redness Barrier Repaire

Думаю ви вже всі знайомі з брендом Jole, який чудово підійшов нашій Дарина🦉

Тому і я вирішила, що настав час для знайомства

Після консультації косметолога бренда знайомство вірішила почати з ламелярного крема та пінки для вмивання (про яку напишу згодом)

Мій запит був такий:

Потрібен крем, яким можно закривати кислоти

Шкіра куперозна, з почервоніннями, суха

Підібрали крем з чудовим складом

Jole Lamellar Treatment Calms Redness Barrier Repaire

Аналізатор видає чудову картинку

Склад додаю на фото

У ньому виділимо

🌾 Пантенол - має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію

🌾 Олія авокадо - багата на жирні кислоти (омега-3), вітамін А, D і Е, відмінно зволожує, живить і навіть зцілює нашу шкіру

🌾 Центела азіатська сприяє загоєнню дрібних ран та опіків, регенерує клітини шкіри, нормалізує водносольовий та жировий обмін, підвищує пружність та еластичність шкіри, тонізує, стимулюють утворення колагену, зміцнює сполучну тканину

🌾 Олія примули вечірньої - має пом'якшувальні, поживні та ранозагоювальні властивості, особливо при проблемній шкірі

🌾 Сечовина - створює захисний щит, який утримує вологу в шкірі зсередини, а ззовні захищає від шкідливих впливів

🌾 Альгин - зволожує шкіру обличчя, стимулює кровообіг

🌾 Ніацинамід - зміцнює захисний бар'єр шкіри, має антиоксидантну, протизапальну та освітлювальну дію, звужує пори

🌾 Токоферилацетат - форма вітаміну Е, яка забезпечує значні антиоксидантні переваги для шкіри. Включає в себе захист шкіри від забруднення та інших факторів навколишнього середовища, які призводять до ознак старіння

🌾 Аскорбіл фосфат магнія - один із найпотужніших антиоксидантів для шкіри, захищає від фотостаріння, імуносупресії, спричиненої УФ-випромінюванням, або утворення раку

🌾 Екстракт насіння льону має протизапальну дію

🌾 Коензим Q 10 - здатен значно відсунути настання вікових змін шкіри

Крем представлений у білому тубусі з кришкою фліп-топ

Об'єм 50 мл

Крем не жирний, дуже легкої консистенції

Саме таку я люблю для обличчя

Крем чудово справляється з лусочками, добре зволожує

Не конфліктує з іншими засобами

На нього можно спокійно наносити бб/тональний не боячись скочування

Я однозначно рекомендую познайомитись з брендом