Комплекс проти випадіння волосся

Комплекс проти випадіння волосся

В один далеко не "прекрасний" момент я помітила, що моя і без того багато страждальна шевелюра стала схожою на мишачий хвіст і потребує термінових дій.

Я вже майже була згодна і на мезотерапію, але через страх перед болем, вирішила для початку спробувати менш радикальні засоби 😀


Тому для початку замовила частину комплексу проти випадіння волосся від українського бренду "Джерелія".

Свій вибір зупинила на ньому, тому що побачила гарний результат у подруги, яка користувалась цим комплексом та багато схвальних відгуків в інтернеті.

Комплекс складається з шампуню, бальзаму , маски, есенції- стимулятору росту, спрею проти випадіння волосся та комплексу вітамінів.

Для себе я обрала есенцію, маску та спрей.


В лікуванні власності шампуню не вірю, тим паче того часу, що він перебуває на шкірі не вистачить для якоїсь користі, крім очищення.

Бальзамами практично не користуюсь, віддаю перевагу маскам для волосся.

Ну і вітаміни вирішила не брати, бо таку продукцію краще купувати в аптеці.

Тож з усієї компанії я обрала половину, яка на мій погляд повинна працювати на результат.

Есенція- стимулятор росту
. Наноситься на шкіру голови на 5-10 хвилин перед миттям, я залишала надовше.


Засіб має гелеобразну текстуру, завдяки чому не розтікається. При використанні можливе легке печіння ( я відчувала перші декілька разів).


В своєму складі має ефірну олію евкаліпту, витяжку червоного пекучого перцю, екстракти ромашки, алое, кори дуба та лимона.

Правда ж , нагадує суміш натуральної домашньої маски з народних рецептів?

Далі в мене йде маска проти випадіння волосся.

На вигляд цілком звичайна маска, середньої густини, наноситься без проблем, не стікає.

Наносити потрібно після миття на 10-15 хвилин, на волосся та шкіру голови. Для кращого результату я ще утеплюю за допомогою шапочки для душу і рушника.

В складі містить олію зародків пшениці, гліцерин, сечовину, молочну кислоту, ментол, ефірну олію кориці, екстракти огірка та каштана.

Ну і мій останній крок це сироватка-спрей проти випадіння волосся.


Її потрібно використовувати кожен день, вранці і ввечері ( каюсь, згадувала лише ввечері).

В складі
: екстракти кропиви, пижми, карликової пальми, лопуха ; аденозин та піролідиніл-діамінопіримідина оксид.

Так як з природними компонентами мені все зрозуміло, а ось про два останні раніше не чула, тому вирішила дізнатись трохи більше, ось що знайшла:

Аденозин – водорозчинний інгредієнт , який стимулює ріст волосся, має протизапальний ефект та сповільнює розвиток вікових процесів, активно використовується в віковій косметиці.

Піролідиніл-діамінопіримідину оксид
- є гіпотензивним судинорозширювальним безрецептурним препаратом, що також уповільнює або й зупиняє втрату волосся та стимулює ріст волосся.

Тепер мені стало зрозуміло чому дійсно є результат 🤔

Адже волосся дійсно почало рости, з'явився такий собі пухнастий їжачок на голові та й на щітці волосся стало значно менше.

Тому результатом була приємно здивована, бо насправді його не очікувала, думала звичайна пуста реклама😉

Тепер планую замовити ще такий самий комплект.