DARIIAKOVACH

ПРО ВОЛОССЯ

ПРО ВОЛОССЯ

Привіт, красунечки 🥰

Спершу хочу вас запросити переглянути моє крайнє відео

https://club.makeup.com.ua/post/38654/

Зараз дуже багато різної інформації в соц.мережах, купа окремих блогерів, сторінок, спеціалістів. І кожен щось радить, щось не радить.

Наша з вами задача в цьому всьому не заплутатись та розібратись.

Але основна задача-ПІДІБРАТИ ТЕ,ЩО ПІДІЙДЕ НАМ

Адже ми з вами ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

Не може одна маска підійди абсолютно всім, тоді б не існувало мільйонів інших👀

В КІНЦІ Я СКАЖУ,ЩО ТОЧНО НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ❌

Я завжди була власницею довгого волосся, воно дуже страждало через постійні накрутки (на бігуді,бо більше ні на що накрутити не могли), травмувалось. І якщо подивитись зараз на нього, вже в дорослому віці, то см 20 я б зрізала. Адже кінці сухі, посічені, травмовані

В 9 класі я вперше пофарбувалась, потім обрізала волосся. Але ніколи аж так не доглядала. Мені було нормально мити волосся навіть просто шампунем, до 9 класу. Потім у мене зʼявилась серія дрім лонг Лореаль, де вже був і бальзам, і крем гудбай ножиці👀

Користувалась я цим довго і аж до універу, волосся як на мене було в гарному стані

У виші я познайомилась з ogx. І повністю висушила волосся, воно ламалось, виглядало як солома, я це все рівняла, крутила, палила

В решті решт, повернулась до лореаль, але вже до нової серії тоді hyaluron plump. І волосся знов прийшло в себе, далі я підрізала довжину

І власне саме те, вирішальне каре в 2022, що досі відростає

Скраб/пілінг для шкіри голови

Обовʼязково для жирного типу шкіри, та і всім не завадить. Бо ретельно очищує, лупа зникає і гарно росте волосся. Зараз у мене від CP-1

Шампунь

Силікони на шкіру голови-це справді зло. Вони провокують лупу. Тому абсолютно всі шампуні з силіконами йдуть на смітник і більше не купуються.

Зараз у мене шампунь від Dott,він безсульфатний. І от безсульфатні шампуні найкращі для не вибагливої шкіри голови, та не жирного типу. Мені, на жаль, варто все ж перейти на сульфатний. Хоча цей шампунь я люблю

Бальзам для волосся або маска

Я використовую щось одне з цих продуктів, бо я не витримую годинами маску. Зараз у мене маска без силіконів BeBio, але я не бачу нічого поганого в масках/бальзамах/кондиціонерах з силіконами.

❗️Якщо НЕ відрощувати довжину❗️

Чому? Бо для відрощування має все ж бути поживне, зволожуюче, працююче на якість, а не лише на зовнішній фактор.

Кондиціонер. Чи обовʼязковий.

У мене кондиціонер в спреї від Mermade. Я не бачу сильної різниці без нього, просто легше вкладати і розчісувати волосся

А от термозахист дуже важливий, його я хочу взяти у Joko Blend, бо мій скоро скінчиться

Наношу перед сушкою феном, так як вирівнюю волосся насадкою і близько до волосся підношу

Також важливий і гребінець. Найкращі варіанти-це janeke і tangle teezer. Вони прочісують волосся, не електризують, не виривають,масажують шкіру голови, ними можна розподіляти маску по довжині

Сушити також виключно феном, від природньої сушки волоссю погано. Рушник на голові-це не дуже, краще все ж тюрбан (в ідеалі шовковий)

Так як моє волосся досягло гарної довжини і далі я вже не відрощую спеціально, вимірюючи кожен см

То я можу дозволити собі бальзам чи маску з силіконом.

Для мене серія Dream Long Loreal була ідеальною, але все йде вперед, тому

Для себе я планую обрати Loreal Elseve Hyaluron Pure. Всю серію, сироватку, шампунь і бальзам. Тут з силіконами виключно бальзам, що працюватиме на візуал. Буде згладжувати моє волосся, яке трохи пушиться. Курчавий метод на мені працює всього день, тому курчавою мене назвати важко

А також візьму бажаний термозахист JokoBlend

Ну і хочу спробувати знов повернутись до твердих шампунів, спробувати твердий кондиціонер. Тому можливо це буде Mixtura, Shenko, або будь-який інший бренд

Якщо ви вже спробували щось, поділіться в коментарях своїми враженнями ♥️

ЩО ТОЧНО НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ

Абсолютно не працюють жодні олійки, водички, капсули і тд для росту волосся.

Вони не працюють самостійно. Тільки зсередини, тільки харчування, тільки вітаміни. Тоді в комплексі можливо відростити гарне, здорове волосся

У мене вийшло лиш після розбіру аналізів з лікарем, тоді волосся змогло нарешті відрости.

Ось такі погляди, такі думки, додавайте свій досвід в коментарі, буде цікаво почитати

Обіймаю💌