saybeautyk

Joko Blend | Поліруючий скраб для обличчя з перлітом

Joko Blend | Поліруючий скраб для обличчя з перлітом
Joko Blend | Поліруючий скраб для обличчя з перлітом

Я відношусь до того типу людей, що не мають нічого проти скарбів і якраз люблять їх.

Саме від скарбів я спостерігаю реальний і дуже помітний ефект очищення та освітлення пор.

На цей раз мені випала нагода протестувати новинку від улюбленого бренду Joko Blend - поліш для обличчя.

Механічна ексфоліація - це не завжди зло, вона може бути приємною та лагідною, як от цей продукт :)

Joko Blend | Поліруючий скраб для обличчя з перлітом
Joko Blend | Поліруючий скраб для обличчя з перлітом

Мені подобається красиве та мінімалістичне пакування - коробка з всією необхідною інформацією, що продубльована додатково і на самій баночці з продуктом. Під кришкою є додаткова захисна мембрана.

Обʼєм - 50 мл.

Поліш має нереально приємний голубий колір, від якого неможливо відірвати очей 💙

Аромат схожий на щось мʼятно-травʼяне.

💙PEG-7 Glyceryl Cocoate: Зволожувач і емульгатор, отриманий з кокосової олії і гліцерину.

💙Propylene Glycol: Розчинник і зволожувач

💙Perlite: Натуральний мінерал, використовується як абразивний або поглинаючий агент.

💙Glycerin: Зволожувач

💙Sodium Bicarbonate: для регулювання рівня рН.

💙Trihydroxystearin: Загусник і стабілізатор емульсій.

💙Paraffinum Liquidum (Mineral Oil): Мінеральне масло, зволожувач і пом'якшувач.

💙Glyceryl Stearate: Емульгатор і стабілізатор

💙PEG-100 Stearate: Емульгатор

💙Aqua (Water)

💙Sucrose Laurate: Емульгатор.

💙Alcohol Denat.: розчинник і антисептик.

💙Phenoxyethanol: Консервант.

💙Ethylhexylglycerin: Консервант і кондиціонер.

💙Bakuchiol: Альтернатива ретинолу, має антивікові та антиоксидантні властивості.

💙BHT: Антиоксидант

💙Tocopheryl Acetate: Вітамін Е.

💙Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide: Пребіотики

💙Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil: Масло чайного дерева, має антибактеріальні та протизапальні властивості.

💙Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal: Ароматизатори

💙CI 61585: Синтетичний барвник (зелений).

Склад не ідеальний, проте я останнім часом перестала демонізувати якісь складові у засобах. Є лише один критерій - підходить чи ні, і на нього я зараз стараюсь орієнтуватись.

Тим паче це змивний засіб)

Саме через текстуру у мене не повертається язик назвати цей продукт «скрабом». Це справжнісінький ПОЛІШ для шкіри!

Він має настільки повітряну і невагому текстуру,яку дуже легко набирати і розподіляти по обличчю.

Ультрамʼякі та маленькі скрабуючі частинки дуже ніжно, проте ефективно полірують шкіру, забираючи весь бруд з пор.

Засіб легко змивається зі шкіри теплою водою, не залишаючи плівки.

Можете побачити ефект на обличчя наглядно на фотопорівнянні «до/після».

Звичайно, скраби/поліші - це продукти, які не варто застосовувати на шкірі з запаленнями та висипаннями. Наразі моя шкіра в доволі гарному стані і я можу собі дозволити такі процедури :)

Загалом я в приємному захваті від цієї новинки - обожнюю такі полірольки,що справді трохи «зашліфовують» шкіру, не травмуючи її.

Поліш від Joko Blend саме це і робить. Рекомендую для знайомства власницям розширених пор та любителям механічної ексфоліації💙