Vikulyk

Паста, з якою походи до стоматолога стануть рідшими

Паста, з якою походи до стоматолога стануть рідшими

Протестувавши зубну пасту від американського бренду Arm & Hammer 2 тижні-вона стала моєю улюбленою, вона дійсно ефективна і не тільки в плані відбілювання, але й по догляду за яснами.

Паста, з якою походи до стоматолога стануть рідшими

Спочатку розповім про характеристики, а дальше покажу фото різниці і поділюсь враженнями від використання.

  • Паста гелева, відчуваються дуже дрібні абразиви, які делікатно, проте дуже якісно очищають зубну емаль.
  • Аромат класичний, не надокучає, звикати до запаху і присмаку в цій пасті не потрібно, адже це приємна м'ята, без гіркоти.
  • Пінка тут середня, делікатна, не така, що в роті вибухає і мені це довподоби.

Відчуття і ефект від використання:

  • Максимальне відчуття чистоти в ротовій порожнині, можна проводити язиком по зубах, як в рекламі і насолоджуватись гладкістю.
  • Свіжий подих і комфорт напротязі всього дня. Після вечірнього чищення, ранком зубки без нальоту досі!
  • Я не чекала, але в мене повністю зникла кровоточивість, ні вона не зменшилась, а саме зникла, я не очікувала, що більше не побачу жодної крапельки крові, тому ту приємний шок.
  • Дійсно присутній ефект відбілення, який я показала на фото з різницею у два тижні, як на мене-результат чудовий за такий короткий час.
  • Також помітила, що зубний камінь утворюється повільніше і тут зрозуміло, адже очищення тут ідеальне.

Висновок. Паста ідеальна, вона дійсно справляється зі всіма функціями, і це просто небо і земля, якщо порівнювати з більш дешевими, тому краще вкластись в якісне очищення, ніж постійно лікуватись у стоматолога. Тому я рекомендую до покупки, адже ваші зубки цього варті😍