Олена Романюк

Essence 202 My Mind Олівець для губ

Essence 202 My Mind Олівець для губ
Essence 202 My Mind Олівець для губ

Привіт 🌷 Розповідаю про чергову знахідку серед декоративної косметики Essence. Це олівець для губ Essence Soft & Precise 202 My Mind у ніжно-рожевому відтінку з сатиновим фінішем та впевненою стійкістю.

Я вже писала про ще один олівець Essence 302 Heavenly (посилання нижче на допис)

https://club.makeup.com.ua/post/38093/

Ним я дуже задоволена, а тепер придбала ще один олівець, тим паче, ціна на них ну дуже приємна!

Коротко про мої враження:

  • дерев'янний корпус, зручний в заточенні, грифель не відділяється від основи та не кришиться
  • достатньо м'який грифель, який водночас чітко промальовує контур та легко зафарбовує поверхню губ, але не кришиться, не ламається та зникає зі швидкістю світла за одне нанесення
  • відсутність сторонніх ароматів, просто запах дерева, якщо піднести близько до носа.
  • сатиновий фініш, зовсім легкий, але мені дуже подобається, створює ефект помади на губах
  • , зовсім легкий, але мені дуже подобається, створюється ефект помади на губах
  • достатньо висока стійкість, контур губ зберігся після прийому їжі, можна додати блиску і вже буде дуже гарно 👄

І тепер про мої враження від відтінку олівця Essence 202 My Mind.

Блондинки зі світлою шкірою зрозуміють, як важко знайти той рожевий відтінок, щоб не виглядав дуже дешево, вибілював чи був затемним.

Essence 202 My Mind - саме той відтінок ніжної чайної трояндочки на початку розквіту 🌹 Можна варіювати інтенсивність відтінку, можна зробити лише контур і додати блиск, олівець чудово справляється з цим і прекрасно підходить блондинкам!

На фото мої декілька варіантів нанесення:

👄 Олівець Essence 202 My Mind сольно, контур + поверхня губ в 2 шари, дуже ніжний варіант для будь-якого макіяжу

👄 Олівець Essence 202 My Mind + блиск для губ Essence Juicy Bomb 101 - цей варіант мені дуже подобається, такий насичений рожевий глянець, більш яскравий та привабливий варіант.

Я в черговий раз раджу таку круту комбінацію для макіяжу губ за допомогою косметики Essence 🩷

Ціни дуже приємні, а ефект на мільйон 😉