Ирина 🦋

Масло для зміцнення тіла з неймовірним ароматом та про мої інші засоби цього бренду

Масло для зміцнення тіла з неймовірним ароматом та про мої інші засоби цього бренду

З продукцією Palmer's я знайома вже багато років, це дуже популярний бренд із CША.

Спочатку я купувала їх крема для рук Palmer's Cocoa Butter Formula Intensive Relief Hand Cream, Palmer's Cocoa Butter Formula Softnes Relieves Concentrated Cream Hands,Palmer's Coconut Oil Formula with Vitamin E Hand Cream, Palmer's Shea Formula Hand Cream, всі вони сподобалися мені та моєму чоловікові, особливо рятували в період Covid, коли напевно у всіх руки були пересушені санітайзерами, вони мають дуже насичені солодкі аромати, які досить довго тримаються на шкірі.

Також на makeup я купувала масло для обличчя Cocoa Butter Formula Skin terapy oil з шипшиною, воно було в скляній пляшечці 30ml з піпеткою, зараз makeup видалив це масло з сайту, не можу залишити на нього посилання, тому додала фото. Зараз на сайті э інше масло Palmer's Cocoa Butter Skin Therapy Oil Rosehip воно йде в більшому обсязі і призначене для обличчя і тіла, його я не пробувала не знаю на скільки вони схожі, але те, що купувала я, було класне, можливо Palmer's вже зняли з виробництва те що я купувала і тепер новий дизайн і склад 🤷🏻‍♀ Також на makeup у продажу є інше масло для обличчя та тіла Palmer's Cocoa Butter Skin Therapy Oil With Vitamin E

Тепер про героя мого відгуку, я вибирала між зміцнюючим кремом для бюста Palmer's Cocoa Butter Formula Bust Cream і зміцнюючим лосьоном для тіла Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Butter, зупинилась на лосьйоні, вирішила, що груди це теж тіло і на ній можна використовувати + упаковка більше 315ml, є зручний дозатор

Лосьйон білого кольору, досить густої консистенції, але швидко вбирається, не залишає після себе ні липкості ні жирності. Використовую його для тіла. У нього дуже насичений солодкий аромат какао🫘, є навіть щось таке шоколадно-печенюшне🍫, запах на шкірі тримається кілька годин. Тим, хто не любить солодкі або сильні аромати, може не сподобатися, ну в любителям солодощі як я, навпаки🫶

У мене немає якихось явних проблем з тілом у вигляді розтяжок, целюліту, сухої шкіри, мені сподобався склад і я знала про аромат цього засобу, так як у мене вже були креми для рук з ним, я брала його більше для профілактики.

Для літа цей крем комусь може здатися плотним, але я його використовую і влітку зазвичай у вечірньому догляді, або як крем для рук. У кого дуже суха проблемна шкіра, можливо зволоження вам буде замало від нього. Мені ж лосьйон дуже подобається, шкіра після нього щільна, пружна, ніжна, ароматна 😋

p.s. Також у цієї фірми багато засобів для вагітних від розтяжок 🤰

Масло для зміцнення тіла з неймовірним ароматом та про мої інші засоби цього бренду
Масло для зміцнення тіла з неймовірним ароматом та про мої інші засоби цього бренду