Mariia Braden

Guerlain Parure Gold Skin Foundation

Guerlain Parure Gold Skin Foundation

Мій тональний засіб від Dior Forever закінчився по терміну придатності, тому прийшов час обирати нову основу на цей рік 🙌🏻

Довго аналізувавши дописи дівчат, різноманітні відгуки та свій особистий досвід я зупинилася на тональній основі від Guerlain Parure Gold Skin Foundation 🤩

Якщо описати 2 словами, - задоволена та у захваті 🤩

  • Колір 0.5N neutral. Я вибирала колір пару годин дивлячись різноманітні відео та офіційні фото палітри щоб тональний на мені не був занадто темний або світлий. Тут 100% перемога з кольором 🙌🏻
  • Дуже легка основа, чудово розташовується пензлем для макіяжу;

Dior Forever мала більш плотну структуру, тому цей засіб від Guerlain мені сподобався більше.

  • Шкіра обличчя не забивається та має натуральний сяючий вигляд протягом багатьох годин. Офіційно заявлено що продукт тримається 24 години. Я не засікла час, проте з моменту нанесення і до вечора я збула задоволена своїм виглядом;
  • Має ++15 SPF , хоча ця інформація ніде не вказана на сайті. Я вже використовую крем спф під тональний, тому мені ок👌🏻
  • Чудовий запах. 🌺 Всі засоби від Guerlain чудово пахнуть тому це особливе задоволення для цінувачів пахучої косметики 🤩 Є інформація про золото та піони всередині проте я їх не дуже відчуваю саме запах піону.

Я на 100% рекомендую цю тональну основу і не бачу в ній мінусів які б можна було описати.

Також вважаю, що ціна на продукт є ок враховуючи властивості, склад та сегмент бренду.

Я зробила фото на вулиці щоб передати колір обличчя при сонячному світлі та пару свотчів тонального на руці. На руці він здається сильно бежевим проте на обличчі сяє супер 😎

Всім love 💕